Witaj

Zestawienia pociągów obsługiwanych przez PKP Intercity na rok 2023/2024. Aktualizacja: 2024-06-27 [Rozwiń]

Strona służy tylko do zabawy. Poniższe informacje mogą być niekompletne lub zawierać błędy.
Archiwum: bocznica.eu/archiwum/
Kontakt do autorów strony: G0KU: gad03@interia.pl , ic_kolobrzeg: ziemowit_czerski@wp.pl .

Jak Szukać

Kliknij tu by zobaczyć instrukcję wyszukiwania.

Zestawienia można wyszukiwać na różne sposoby:
- Po nazwie, na przykład TATRY
- Po numerze, na przykład 1340/1
- Po typie pociągu, na przykład EIE
- Po kategorii pociągu, na przykład EIC
- Po stacji przejazdu, na przykład Tczew
- Po typie lokomotywy, na przykład ED160
- Po typie wagonu, wspierane wagony: 141a-20 141a-10 140a-10 111a-20 111a-20mm 111a-30 174a 168a 159a 158a 156a 157a 164a 165a 166a 167a 154a 175a-10 175a-20 176a-10 177a-10 178a-10 111arow-72-3 111arow-72-6 111arow61-72-6 111arow-60-12-expr 111arow-66-12 111arow-60-12-poiiś 609ar 111ainw-expr 168a-poiiś 111ainw-poiiś 305ad 406a-40
- Po numerze obiegu (dane orientacyjne), na przykład obieg 1110

Szukaj: 

Punktualność Pociągów

Tutaj punktualność pociągów PKP Intercity: bocznica.eu/trains

Zestawienia

Numer:Nazwa:Relacja:
(100) 44000 IC
MORAVIA
Wien Hbf 18:10 - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (21:15/21:27) - Chałupki - Racibórz - Gliwice - Katowice 23:11
(101) 40001 IC
MORAVIA
Katowice 04:51 - Gliwice - Racibórz - Chałupki - Bohumin (06:30/06:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Wien Hbf 09:49
(102) 43006/7 IC
DANUBIUS
Wien Hbf 16:10 - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (19:12/19:27) - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. 21.24
Zestawienie ważne do 01.V.2024
(102) 43006/7 IC
DANUBIUS
Wien Hbf 16:10 - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (19:12/19:27) - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. 21.24
Zestawienie ważne od 02.V.2024
(103) 34006/7 IC
DANUBIUS
Kraków Gł. 06:33 - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin (08:30/08:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Wien Hbf 11:49
Zestawienie ważne do 01.V.2024
(103) 34006/7 IC
DANUBIUS
Kraków Gł. 06:33 - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin (08:30/08:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Wien Hbf 11:49
Zestawienie ważne od 02.V.2024
(104) 41002/3 IC
POLONIA
Wien Hbf 14:10 - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (17:15/17:27) - Chałupki - Racibórz - Rybnik - Katowice - Zawiercie - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:51
(105) 14002/3 IC
POLONIA
Warszawa Wsch. 05:54 - Warszawa Centr. - Zawiercie - Katowice - Rybnik - Racibórz - Chałupki - Bohumin (10:30/10:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Wien Hbf 13:49
(106) 43002/3 IC
PORTA MORAVICA
Graz Hbf 05:26 - Bruck a.d. Mur - Wiener Neustadt - Wien Hbf - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (11:15/11:27) - Chałupki - Rybnik - Żory - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 16:37
Zestawienie ważne do 04.IV i od 29.IV.2024
(106) 43002/3 IC
PORTA MORAVICA
Graz Hbf 05:26 - Bruck a.d. Mur - Wiener Neustadt - Wien Hbf - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (11:15/11:27) - Chałupki - Rybnik - Żory - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 16:37
Zestawienie ważne od 05.IV do 28.IV
(107) 34002/3 IC
PORTA MORAVICA
Przemyśl Gł. 11:24 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Żory - Rybnik - Chałupki - Bohumin (16:30/16:42) - Ostrava hl.n. - Břeclav - Wien Hbf - Wiener Neustadt - Bruck a.d. Mur - Graz Hbf 22:33
Zestawienie ważne do 05.IV i od 30.IV.2024
(107) 34002/3 IC
PORTA MORAVICA
Przemyśl Gł. 11:24 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Żory - Rybnik - Chałupki - Bohumin (16:30/16:42) - Ostrava hl.n. - Břeclav - Wien Hbf - Wiener Neustadt - Bruck a.d. Mur - Graz Hbf 22:33
Zestawienie ważne od 06.IV do 29.IV
(108) 45000/1 IC
SOBIESKI
Wien Hbf 06:10 - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumin (09:15/09:27) - Chałupki - Rybnik - Tychy - Katowice - Sosonowiec Gł. - Zawiercie - Warszawa Centr. - Działdowo - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 17:08
(109) 54000/1 IC
SOBIESKI
Gdynia Gł. 10:44 - Gdańsk Gł. - Tczew - Działdowo - Warszawa Centr. - Zawiercie - Sosonowiec Gł. - Katowice - Tychy - Rybnik - Chałupki - Bohumin (18:30/18:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Wien Hbf 21:49
(110) 14008/9 IC
SILESIA
Warszawa Wsch. 17:04 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Płn. - Katowice - Tychy - Rybnik - Wodzisław Śl. - Chałupki - Ostrava hl.n. - Ostrava - Svinov 22:03
(111) 41008/9 IC
SILESIA
Ostrava - Svinov 05:57 - Ostrava hl.n. - Chałupki - Wodzisław Śl. - Rybnik - Tychy - Katowice - Zawiercie - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:56
(112) 14006/7 IC
SILESIA
Warszawa Wsch. 13:04 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Katowice - Tychy - Wodzisław Śl. - Chałupki - Bohumin (17:48/18:05) - Ostrava hl. n. - Olomouc hl. n. - Česká Třebová - Kolín - Praha - Vršovice 21:44
(113) 41006/7 IC
SILESIA
Praha - Vršovice 06:09 - Kolín - Česká Třebová - Olomouc hl. n. - Ostrava hl. n. - Bohumin (09:57/10:09) - Chałupki - Wodzisław Śl. - Tychy - Katowice - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 14:56
(114) 34000/1 IC
CRACOVIA
Przemyśl Gł. 08:16 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin (13:13/14:05) - Ostrava hl. n. - Olomouc hl. n. - Česká Třebová - Kolín - Praha - Vršovice 17:44
(115) 43000/1 IC
CRACOVIA
Praha hl.n. 10:19 - Kolín - Česká Třebová - Olomouc hl. n. - Ostrava hl. n. - Bohumin (13:57/14:46) - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 19:45
(116) 14000/1 IC
SILESIA
Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Katowice - Tychy - Wodzisław Śl. - Chałupki - Bohumin (09:43/10:05) - Ostrava hl. n. - Olomouc hl. n. - Česká Třebová - Kolín - Praha hl.n. 13:34
(117) 41000/1 IC
SILESIA
Praha - Vršovice 14:09 - Kolín - Česká Třebová - Olomouc hl. n. - Ostrava hl. n. - Bohumin (17:54/18:09) - Chałupki - Wodzisław Śl. - Tychy - Katowice - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:56
(119) 22011 IC
Dnipro 22:16 - Kiev Pas. (05:50/06:27) - Kowel - Jagodin - Dorohusk (14:55/16:45) - Chełm 17:20
Zestawienie ważne do 22/23.VI i od 31.VIII/01.IX
(119) 22011 IC
Dnipro 22:16 - Kiev Pas. (05:50/06:27) - Kowel - Jagodin - Dorohusk (14:42/16:00) - Chełm 16:33
Zestawienie ważne od 23/24.VI do 30/31.VIII
(120) 22008 IC
Chełm 10:27 - Dorohusk (10:52/12:27) - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. (22:39/23:13) - Dnipro 07:28
Zestawienie ważne do 23/24.VI i od 01/02.IX
(120) IC
Dorohusk 12:27 - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. (22:39/23:33) - Dnipro 07:28 - Kharkiv 06:45
Zestawienie ważne od 24/25.VI do 31.VIII/01.IX
(130) 41004/5 IC
BATORY
Budapest - Nyugati 08:12 - Štúrovo - Bratislava hl.st. - Kúty - Břeclav - Přerov - Ostrava hl.n. - Bohumín (14:15/14:54) - Chałupki - Gliwice - Katowice - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:56
(131) 14004/5 IC
BATORY
WarszawaWsch. 08:04 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Katowice - Gliwice - Racibórz - Chałupki - Bohumín (13:05/13:42) - Ostrava hl.n. - Přerov - Břeclav - Kúty - Bratislava hl.st. - Štúrovo - Budapest - Nyugati 19:49
(143) 13000/1 IC
HAŃCZA
Mockava 14:14 - Trakiszki - Suwałki - Sokółka - Białystok - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne do 18.I.2024
(143) 13000/1 IC
HAŃCZA
Mockava 14:14 - Trakiszki - Suwałki - Sokółka - Białystok - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne od 19.I do 14.II.2024
(143) 13000/1 IC
HAŃCZA
Mockava 14:14 - Trakiszki - Suwałki - Sokółka - Białystok - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne od 15.II do 19.IV
(143) 13000/1 IC
HAŃCZA
Mockava 14:14 - Trakiszki - Suwałki - Sokółka - Białystok - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - Opoczno Płd. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne od 20.IV.2024
(144) 31000/1 IC
HAŃCZA
Kraków Gł. 04:29 - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok - Sokółka - Suwałki - Trakiszki - Mockava 13:41
Zestawienie ważne do 18.I.2024
(144) 31000/1 IC
HAŃCZA
Kraków Gł. 04:29 - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok - Sokółka - Suwałki - Trakiszki - Mockava 13:41
Zestawienie ważne od 19.I do 14.II.2024
(144) 31000/1 IC
HAŃCZA
Kraków Gł. 04:29 - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok - Sokółka - Suwałki - Trakiszki - Mockava 13:41
Zestawienie ważne od 15.II do 19.IV
(144) 31000/1 IC
HAŃCZA
Kraków Gł. 04:29 - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok - Sokółka - Suwałki - Trakiszki - Mockava 13:41
Zestawienie ważne od 20.IV.2024
(19) 22007 IC
Kyiv - Pas. 18:19 - Kowel - Jagodin - Dorohusk (02:45/04:30) - Chełm 04:55
Zestawienie ważne do 22/23.VI i od 31.VIII/01.IX
(19) 22007 IC
Kyiv - Pas. 19:45 - Kowel - Jagodin - Dorohusk (03:53/05:09) - Chełm 05:42
Zestawienie ważne od 23/24.VI do 30/31.VIII
(20) 22012 IC
Chełm 23:40 - Dorohusk (00:10/02:10) - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. 13:02
Zestawienie ważne do 23/24.VI i od 01/02.IX
(20) 22012 IC
Chełm 22:43 - Dorohusk (23:20/00:40) - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. 12:03
Zestawienie ważne od 24/25.VI do 31.VIII/01.IX
(202) 46000/1 IC
DANUBIUS
Bohumin 19:35 - Chałupki - Racibórz - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21.30
Zestawienie ważne do 30.IV.2024
(202) 46000/1 IC
DANUBIUS
Bohumin 19:35 - Chałupki - Racibórz - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21.30
Zestawienie ważme od 01.V.2024
(203) 64000/1 IC
DANUBIUS
Wrocław Gł. 06:25 - Opole - Kędzierzyn - Koźle - Racibórz - Chałupki - Bohumin 08:25
Zestawienie ważne do 01.V.2024
(203) 64000/1 IC
DANUBIUS
Wrocław Gł. 06:25 - Opole - Kędzierzyn - Koźle - Racibórz - Chałupki - Bohumin 08:25
Zestawienie ważme od 02.V.2024
(212) 34004/5 TLK
GALICJA
Kraków Gł. 15:38 - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice - Dziedzice - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin 17:34
(213) 43004/5 TLK
GALICJA
Bohumin 10:17 - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dziedzice - Oświęcim - Trzebinia - Kraków Gł. 12:10
(23) 22005 IC
Kyiv - Pas. 22:40 - Kowel - Jagodin - Dorohusk (08:25/10:30) - Chełm 11:05
Zestawienie ważne do 22/23.VI i od 31.VIII/01.IX
(23) IC
Kharkiv 13:32 - Kyiv - Pas. 23:11 - Pas (21:12/23:11) - Kowel - Jagodin - Dorohusk 09:20
Zestawienie ważne od 23/24.VI do 30/31.VIII
(24) 22002 IC
Chełm 16:42 - Dorohusk (17:06/18:51) - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. 05:39
Zestawienie ważne do 23/24.VI i od 01/02.IX
(24) 22002 IC
Chełm 15:55 - Dorohusk (16:34/17:49) - Jagodin - Kowel - Kyiv - Pas. 05:08
Zestawienie ważne od 24/25.VI do 31.VIII/01.IX
(246) 17002/3 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 06:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (11:09/11:12) - Berlin Hbf 12:11
(247) 71002/3 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 15:52 - Franfurt/O (16:46/16:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:21
(248) 17000/1 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 04:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (09:09/09:12) - Berlin Hbf 10:11
(249) 71000/1 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 17:52 - Frankfurt/O (18:46/18:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:21
(31) 33002 TLK
Zaporizhzhia 1 20:54 - Dnipro - Hl. 22:37 - 22:57 - Berdychiv - Mostiska II - Medyka (14:54/14:59) - Przemyśl Gł. 15:21
(310) 24000/1 TLK
ROZTOCZE
Lublin Gł. 14:31 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - Leżajsk - Rzeszów - Tarnów - Kraków Gł. - Katowice - Gliwice - Kędzierzyn Koźle - Racibórz - Chałupki - Bohumin 22:44
(311) 42000/1 TLK
ROZTOCZE
Bohumin 04:19 - Chałupki - Racibórz - Kędzierzyn Koźle - Gliwice - Katowice Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Leżajsk - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 12:26
(32) 33001 TLK
Przemyśl Gł. 18:07 - Medyka (18:29/18:44) - Mostiska II - Berdychiv - Dnipro - Hl. 12:35 - 13:03 - Zaporizhzhia I 14:37
(35) 33018 TLK
Odessa Hl. 14:45 - Kiev Pass. 19:27 - Lviv Hl. (02:09/03:08) - Mostiska II - Medyka (05:26/05:31) - Przemyśl Gł. 05:53
(36) 33025 TLK
Przemyśl Gł. 20:28 - Medyka (20:50/21:05) - Mostiska II - Lviv 00:05 - 01:22 - Odesa Hl. 12:55 - Kiev Pass 07:36
(40) 17010/1 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (21:09/21:12) - Berlin Hbf 22:06
(402) 54070/1 TLK
WYDMY
Łeba 17:47 - Lębork - Gdynia Gł. (19:47/20:20) - Tczew - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Zduńska Wola Karsznice - Częstochowa - Katowice - Tychy - Rybnik - Racibórz - Chałupki - Bohumin 08:01
(403) 45070/1 TLK
WYDMY
Bohumin 17:19 - Chałupki - Racibórz - Rybnik - Tychy - Katowice - Częstochowa - Zduńska Wola Karsznice - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. (04:50/05:12) - Lębork - Łeba 07:40
(404) 84000/1 TLK
PIRAT
Kołobrzeg 19:15 - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Gł. - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Gliwice - Katowice - Mysłowice - Oswięcim - Czechowice - Dz. - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin 06:30
(405) 48000/1 TLK
PIRAT
Bohumin 20:30 - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dz. - Oswięcim - Mysłowice - Katowice - Gliwice - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 07:18
(406) 41010/1 IC
CHOPIN
München Hbf 18:35 - Rosenheim - Salzburg Hbf - Linz Hbf - St. Pölten Hbf - Wien Hbf - Břeclav - Bohumin (01:01/01:45) - Petrovice u Karviné - Zebrzydowice - Czechowice - Dz. - Skawina - Kraków Gł. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:17
(407) 14010/1 IC
CHOPIN
Warszawa Wsch. 19:39 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. - Skawina - Czechowice - Dz. - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné - Bohumin (01:01/01:45) - Břeclav - Wien Hbf - St. Pölten Hbf - Linz Hbf - Salzburg Hbf - Rosenheim - München Hbf 10:01
(41) 71010/1 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 05:51 - Frankfurt/O (06:46/06:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 11:26
(44) 17008/9 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 12:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (17:09/17:12) - Berlin Hbf 18:06
(45) 71008/9 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 09:52 - Frankfurt/O (10:46/10:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:21
(46) 17006/7 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 10:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (15:09/15:12) - Berlin Hbf 16:06
(47) 71006/7 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 11:52 - Frankfurt/O (12:46/12:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 17:21
(48) 17004/5 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Warszawa Wsch. 08:34 - Warszawa Centr. - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (13:09/13:12) - Berlin Hbf 14:06
(49) 71004/5 EIC
BERLIN - WARSZAWA - EXPRESS
Berlin Hbf 13:52 - Frankfurt/O (14:46/14:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:21
(54) 37002/3 IC
ODRA
Kraków Gł. 04:13 - Katowice - Wrocław Gł. - Zielona Góra Gł. - Frankfurt/O (10:09) - Berlin Hbf 11:06
(55) 73002/3 IC
ODRA
Berlin Hbf 16:52 - Frankfurt/O (17:49) - Zielona Góra Gł. - Legnica - Wrocław Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Gł. 23.54
(56) 37000/1 IC
WAWEL
Przemyśl Gł. 07:20 - Rzeszów - Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Głogów - Zielona Góra Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (16:09/16:12) - Berlin Hbf 17:06
(57) 73000/1 IC
WAWEL
Berlin Hbf 10:52 - Frankfurt/O (11:46/11:49) - Rzepin - Zielona Góra Gł. - Głogów - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 20:43
(58) 57000/1 IC
GEDANIA
Gdynia Gł. 09:07 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Rzepin - Frankfurt/O (14:09/14:12) - Berlin Hbf 15:06
(59) 75000/1 IC
GEDANIA
Berlin Hbf 12:52 - Frankfurt/O (13:46/13:49) - Rzepin - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:50
(67) 21010/1 TLK
KYIV-EXPRESS
Kyiv - Pas. 17:27 - Jagodin - Dorohusk (04:35/06:35) - Chełm - Lublin - Dęblin - Warszawa Wsch. 10:18
(68) 12010/1 TLK
KYIV-EXPRESS
Warszawa Wschodnia 17:50 - Dęblin - Lublin - Chełm - Dorohusk (21:31/23:44) - Jagodin - Kyiv - Pas. 13:02
(705) 33004 IC
Kyiv - Pas. 20:10 - Vinnytsia - Lviv Hl. - Mostiska 2 - Medyka (03:59/04:04) - Przemyśl Gł. 04:25
(706) 33017 IC
Przemyśl Gł. 09:35 - Medyka (09:57/10:12) - Mostiska 2 - Lviv Hl. - Vinnytsia - Kyiv - Pass. 20:14
(715) 33014 IC
Kyiv - Pas. 11:01 - Vinnytsia - Lviv Hl. - Mostiska 2 - Medyka (19:54/19:59) - Przemyśl Gł. 20:20
(716) 33013 IC
Przemyśl Gł. 23:31 - Medyka (23:53/00:06) - Mostiska 2 - Lviv Hl. - Vinnytsia - Kyiv Pass. 09:55
(73) 33028 TLK
Kharkiv 13:32 - Kiev Pas. (21:12/22:14) - Vinnytsia - Lviv Hl. - Mostiska 2 - Medyka (10:49/10:54) - Przemyśl Gł. 11:16
(74) 33027 TLK
Przemyśl Gł. 13:45 - Medyka (14:07/14:22) - Mostiska 2 - Lviv Hl. - Vinnytsia - Kyiv - Pas. (05:24) - Kharkiv 14:55
(89) 33008 TLK
Kyiv - Pas. 22:14 - Vinnytsia - Lviv Hl. - Mostiska 2 - Medyka (10:49/10:54) - Przemyśl Gł. 11:16
(90) 33007 TLK
Przemyśl Gł. 13:45 - Medyka (14:07/14:22) - Mostiska 2 - Lviv Hl. - Vinnytsia - Kyiv - Pas. 05:24
1000/1EIC
NAREW
Łódź Fabr. 03:55 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok 07:45
1000/1EIC
NAREW
Warszawa Zach. 05:11 - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok 07:45
1002/3EIC
ZAMENHOF
Warszawa Zach. 20:41 - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok 22:55
10100/1IC
ŻUBR
Warszawa Wsch. 19:08 - Siedlce - Hajnówka - Białystok 22:37
10100/1IC
ŻUBR
Warszawa Wsch. 19:08 - Siedlce - Hajnówka - Białystok 22:37
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
10100/1TLK
ŻUBR
Warszawa Wsch. 19:08 - Siedlce - Hajnówka - Białystok 22:37
Zestawienie ważne do 18.XII.2023
10100/1TLK
ŻUBR
Warszawa Wsch. 19:08 - Siedlce - Hajnówka - Białystok 22:37
Zestawienie ważne od 19.XII do 02.IV.2024
10110/1IC
ŻUBR
Białystok 05:56 - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Zach. 10:04
10110/1IC
ŻUBR
Białystok 05:56 - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Zach. 10:07
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
10110/1TLK
ŻUBR
Białystok 05:56 - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Wsch. 09:45
Zestawienie ważne do 19.XII.2023
10110/1TLK
ŻUBR
Białystok 05:56 - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Wsch. 09:45
10160/1EIC
ESPERANTO
Warszawa Wsch. 21:50 - Małkinia - Łapy - Białystok 23:52
1100/1EIC
NAREW
Białystok 20:26 - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 00:08
1104/5EIC
SKARYNA
Terespol 18:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:35
Zestawienie ważne do 07.VI i od 15.VII
1104/5EIC
SKARYNA
Terespol 18:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:08
Zestawienie ważne do 08.VI i od 20.VII
1104/5EIC
SKARYNA
Terespol 18:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:35
Zestawienie ważne od 09.VI do 14.VII
1104/5EIC
SKARYNA
Terespol 18:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:08
Zestawienie ważne od 15.VI do 13.VII
11100/1EIC
PODLASIE
Warszawa Zach. 10:50 - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 13:22
11102/3EIC
MICKIEWICZ
Warszawa Wsch. 15:09 - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 17:22
Zestawienie ważne do 08.VI i od 15.VII
11102/3EIC
MICKIEWICZ
Warszawa Wsch. 15:09 - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 17:22
Zestawienie ważne od 09.VI do 14.VII
11104/5IC
STARZYŃSKI
Warszawa Zach. 16:50 - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 19:23
11106/7EIC
NIEMCEWICZ
Warszawa Zach. 20:50 - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 23:22
11110/1EIC
PODLASIE
Terespol 14:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 17:08
11112/3EIC
MICKIEWICZ
Terespol 10:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Wsch. 12:42
Zestawienie ważne do 08.VI i od 15.VII
11112/3EIC
MICKIEWICZ
Terespol 10:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Wsch. 12:42
Zestawienie ważne od 09.VI do 14.VII
11114/5IC
STARZYŃSKI
Terespol 04:31 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 07:04
11116/7EIC
NIEMCEWICZ
Terespol 06:28 - Biała Podlaska - Siedlce - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 09:08
1114/5EIC
SKARYNA
Łódź Fabr. 05:25 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 09:22
Zestawienie ważne do 08.VI i od 15.VII
1114/5EIC
SKARYNA
Warszawa Zach. 06:39 - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 09:22
Zestawienie ważne do 02.VI i od 21.VII
1114/5EIC
SKARYNA
Łódź Fabr. 05:25 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 09:22
Zestawienie ważne od 10.VI do 13.VII
1114/5EIC
SKARYNA
Warszawa Zach. 06:39 - Warszawa Centr. - Siedlce - Biała Podlaska - Terespol 09:22
Zestawienie ważne od 09.VI do 14.VII
11150/1EIC
KRASZEWSKI
Warszawa Wsch. 13:09 - Siedlce - Łuków - Biała Podlaska - Terespol 15:15
11152/3EIC
KRASZEWSKI
Terespol 17:28 - Biała Podlaska - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 19:38
11160/1EIC
ESPERANTO
Białystok 19:20 - Łapy - Małkinia - Warszawa Wsch. 21:21
1200/1EIC
CZARTORYSKI
Łódź Fabr. 07:06 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 10:34
12100/1IC
CHEŁMIANIN
Warszawa Zach. 06:31 - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Chełm 09:32
Zestawienie ważne od 01.VII do 05.VIII
12100/1IC
CHEŁMIANIN
Warszawa Zach. 06:31 - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Chełm 09:32
Zestawienie ważne od 06.VIII.2024
12102/3IC
BYSTRZYCA
Warszawa Zach. 16:30 - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 18:34
12104/5IC
CZECHOWICZ
Warszawa Wsch. 10:09 - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 12:35
Zestawienie ważne do 05.VI.2024
12104/5IC
CZECHOWICZ
Warszawa Wsch. 10:09 - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 12:35
Zestawienie ważne od 06.VI.2024
12106/7IC
INKA
Warszawa Zach. 17:50 - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 21:01
Zestawienie ważne od 22.III.2024
12106/7TLK
INKA
Warszawa Wsch. 18:09 - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 21:01
Zestawienie ważne do 21.III.2024
12160/1EIC
CHEŁMIANIN BIS
Warszawa Zach. 05:15 - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 07:37
12170/1TLK
USTRONIE
Warszawa Wsch. 04:15 - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 06:14
1220/1EIC
NIDA
Warszawa Wsch. 19:59 - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Skarżysko - Kam. - Kielce Gł. 22:26
1300/1EIP
Warszawa Wsch. 05:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 07:41
1302/3EIP
Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 08:51
1304/5EIP
Warszawa Wsch. 10:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 12:51
1306/7EIP
Warszawa Wsch. 12:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 14:51
1308/9EIP
Warszawa Wsch. 14:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 16:53
1310/1EIP
Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 18:53
13100/1IC
MALINOWSKI
Warszawa Wsch. 05:34 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:37
Zestawienie ważne do 05.VI.2024
13100/1IC
MALINOWSKI
Warszawa Wsch. 05:29 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:37
Zestawienie ważne od 06.VI
13102/3IC
MARSZAŁEK PIŁSUDSKI
Warszawa Wsch. 15:39 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. 18:46
Zestawienie ważne oprócz 22.VII
13102/3IC
MARSZAŁEK PIŁSUDSKI
Warszawa Wsch. 15:39 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. 18:46
Zestawienie ważne 22.VII
13104/5IC
WITOS
Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Gdańska - Radom Gł. - Skarżysko Kościelne - Sandomierz - Stalowa Wola Centrum - Leżajsk - Przemyśl Gł. 12:17
Zestawienie ważne do 31.VIII.2024
13104/5IC
WITOS
Warszawa Wsch. 05:59 - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Skarżysko Kościelne - Sandomierz - Stalowa Wola Centrum - Leżajsk - Przemyśl Gł. 11:41
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
13106/7IC
SAN
Warszawa Wsch. 15:22 - Warszawa Gdańska - Radom Gł. - Skarżysko Kościelne - Sandomierz - Stalowa Wola Centrum - Leżajsk - Przemyśl Gł. 21:46
Zestawienie ważne do 31.VIII.2024
13106/7IC
SAN
Warszawa Wsch. 16:59 - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Skarżysko Kościelne - Sandomierz - Stalowa Wola Centrum - Leżajsk - Przemyśl Gł. 22:38
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
13108/9EIC
REYMONT
Łódź Fabr. 05:29 - Piotrków Tryb. - Częstochowa - Miechów - Kraków Gł. 08:43
1312/3EIP
Warszawa Wsch. 18:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 20:52
1320/1EIC
KARŁOWICZ
Warszawa Wsch. 05:04 - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Kraków Gł. - Sucha Besk. Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 11:46
1322/3EIC
KINGA
Warszawa Wsch. 10:04 - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Kraków Gł. 14:04
1350/1EIC
TATRY
Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - Opoczno Płd. - Kraków Gł. - Nowy Targ - Zakopane 13:06
1400/1EIP
Warszawa Wsch. 07:29 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 11:04
Zestawienie ważne od 10.III
1400/1EIC
Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 11:04
Zestawienie ważne do 09.III
1410/1EIC
ONDRASZEK
Warszawa Wsch. 15:34 - Włoszczowa Płn. - Sosnowiec Gł. - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 19:50
Zestawienie ważne do 29.II.2024
1410/1EIC
ONDRASZEK
Warszawa Wsch. 15:34 - Włoszczowa Płn. - Sosnowiec Gł. - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 19:50
Zestawienie ważne od 01.III do 20.VI i od 02.IX.2024
1410/1EIC
ONDRASZEK
Warszawa Wsch. 15:34 - Włoszczowa Płn. - Sosnowiec Gł. - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 19:50
Zestawienie ważne od 21.VI do 30.VIII.2024
1420/1EIC
DASZYŃSKI
Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 10:05
1422/3EIC
PILECKI
Białystok 12:06 - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 18:59
1424/5EIC
CHEMIK
Płock 05:40 - Kutno - Łódź Kaliska - Częstochowa - Katowice 10:28
1460/1EIC
DASZYŃSKI
Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Bielsko - Biała Gł. - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 11:20
1500/1EIP
Warszawa Zach. 05:30 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 08:52
1502/3EIP
Warszawa Zach. 06:54 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 10:24
1510/1IC
SŁOWINIEC
Warszawa Zach. 08:35 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:45
Zestawienie ważne do 17.VI i od 02.IX.2024
1510/1IC
SŁOWINIEC
Warszawa Zach. 08:35 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:45
Zestawienie ważne od 18.VI do 30.VIII.2024
15102/3TLK
BIEBRZA
Warszawa Wsch. 09:09 _ - Siedlce - Hajnówka - Warszawa Zach. 08:43 *) - Białystok - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 20:37
Zestawienie ważne do 09.VI
15102/3TLK
BIEBRZA
Warszawa Zach. 08:43 - Siedlce - Hajnówka - Białystok - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 20:37
Zestawienie ważne od 10.VI do 01.IX.2024
15102/3TLK
BIEBRZA
Warszawa Zach. 08:43 - Siedlce - Hajnówka - Białystok - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 20:37
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
1512/3IC
WYBRZEŻE
Warszawa Zach. 16:42 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 20:18
Zestawienie ważne od 05.VII
15130/1IC
ZOSIA
Łódź Fabr. 04:45 - Łódź Widzew - Skierniewice - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:10
Zestawienie ważne 05.V, 02, 23,30.VI.2024
15130/1IC
ZOSIA
Łódź Fabr. 04:45 - Łódź Widzew - Skierniewice - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:10
Zestawienie ważne od 07.VII do 25.VIII
15150/1IC
DELFIN
Warszawa Zach. 06:50 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 13:45
Zestawienie ważne do 18.VII
15150/1IC
DELFIN
Warszawa Zach. 06:50 - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 13:45
Zestawienie ważne od 19.VII
15154/5IC
LAZUR
Łódź Fabr. 06:44 - Skierniewice - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:45
1520/1EIC
WARMIA
Warszawa Zach. 05:19 - Warszawa Centr. - Działdowo - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 08:36
1522/3EIC
MAZURY
Łódź Fabr. 05:56 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 10:18
1524/5EIC
KOPERNIK
Warszawa Wsch. 06:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:28
1526/7EIC
MONIUSZKO
Warszawa Wsch. 10:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 13:26
1530/1EIC
BRDA
Warszawa Zach. 17:55 - Warszawa Centr. - Działdowo - Iława Gł. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 22:06
1532/3EIC
KOCIEWIE
Łódź Fabr. 05:36 - Łódź Widzew - Łódź Kaliska - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:15
1540/1EIC
JANTAR
Warszawa Centr. 07:30 - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 12:54
Zestawienie ważne do 16.VI i od 07.IX.2024
1540/1EIC
JANTAR
Warszawa Zach. 06:43 - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 12:54
Zestawienie ważne od 22.VI do 01.IX.2024
1542/3EIC
LAGUNA
Warszawa Zach. 08:35 - Warszawa Centr. - Działdowo - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:17
1548/9EIC
KASZUB
Warszawa Zach. 04:06 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 07:59
1592/3EIC
NEPTUN
Warszawa Centr. 7:15 - Warszawa Wsch. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 10:24
1600/1EIC
PANORAMA
Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:22
1600/1EIC
PANORAMA
Warszawa Wsch. 09:34 - Warszawa Centr. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:40
1602/3EIP
Warszawa Wsch. 17:24 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Jelenia Góra 23:04
16100/1IC
ORZESZKOWA
Warszawa Wsch. 08:19 - Warszawa Centr. - Koluszki - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Gł. - Szklarska Poręba Górna 16:42 - Jelenia Góra 15:29
Zestawienie ważne od 03.VII do 24.VII.2024
16100/1IC
ORZESZKOWA
Warszawa Wsch. 08:19 - Warszawa Centr. - Koluszki - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Gł. - Szklarska Poręba Górna 16:42 - Jelenia Góra 15:29
Zestawienie ważne od 25.VII.2024
16102/3IC
KONOPNICKA
Warszawa Wsch. 14:34 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Sieradz - Ostrów Wlkp. - Twardogóra - Wrocław Mikołajów - Wrocław Gł. 19:31
16104/5IC
NAŁKOWSKA
Białystok 13:54 - Małkinia - Wołomin - Warszawa Centr. - Skierniewice - Piotrków Tryb. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:01
16106/7IC
DĄBROWSKA
Białystok 15:52 - Małkinia - Wołomin - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Sieradz - Ostrów Wlkp. - Twardogóra - Wrocław Mikołajów - Wrocław Gł. 23:24
16108/9IC
OLEŃKA
Warszawa Wsch. 19:59 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Piotrków Tryb. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 00:40
16170/1 / 16190/1TLK
KARKONOSZE
Warszawa Wsch. 22:41 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Płn - Zawiercie - Katowice - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych - Jelenia Góra 06:46 - Szklarska Poręba Górna 07:45
Zestawienie ważne od 03/04.VII do 23/24.VII.2024
16170/1 / 16190/1TLK
KARKONOSZE
Warszawa Wsch. 22:41 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Płn - Zawiercie - Katowice - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych - Jelenia Góra 06:46 - Szklarska Poręba Górna 07:45
Zestawienie ważne od 24/25.VII.2024
1620/1EIC
ASNYK
Warszawa Wsch. 04:29 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Ostrów Wlkp. - Krotoszyn - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 09:22
1622/3EIC
BACZYŃSKI
Białystok 05:06 - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Ostrów Wlkp. - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:45
1624/5EIC
FREDRO
Białystok 10:06 - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:29
1626/7EIC
ŁUŻYCE
Warszawa Wsch. 15:53 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Ostrów Wlkp. - Krotoszyn - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. - Legnica - Zgorzelec 22:58
1650/1IC
ŚNIEŻKA
Warszawa Wsch. 05:48 - Warszawa Centr. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Grn. 13:11
Zestawienie ważne do 16.VI i od 07.IX.2024
1650/1IC
ŚNIEŻKA
Warszawa Wsch. 05:48 - Warszawa Centr. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Grn. 13:11
Zestawienie ważne od 22.VI do 01.IX.2024
17100/1IC
STRZELECKI
Warszawa Wsch. 07:09 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 12:30
17102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Warszawa Wsch. 15:09 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 20:42
Zestawienie ważne od 22.III do 23.VII
17102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Warszawa Wsch. 15:09 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 20:42
Zestawienie ważne od 24.VII
17102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Warszawa Wsch. 15:09 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 20:42
Zestawienie ważne do 21.III
17104/5IC
WARTA
Warszawa Wsch. 19:24 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. 22:26
Zestawienie ważne do 21.III
17104/5IC
WARTA
Warszawa Wsch. 19:24 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. 22:26
Zestawienie ważne od 22.III
1800/1EIC
CHROBRY
Warszawa Wsch. 15:24 - Warszawa Centr. - Kutno - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 20:38
18100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Warszawa Wsch. 05:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 10:54
18100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Warszawa Wsch. 05:14 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 12:27
Zestawienie ważne od 19.VII
18100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Warszawa Wsch. 05:14 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 12:27
Zestawienie ważne do 18.VII
18102/3IC
PODLASIAK
Suwałki 06:42 - Sokółka - Białystok - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 18:34
Zestawienie ważne do 10.VI
18102/3IC
PODLASIAK
Suwałki 06:42 - Sokółka - Białystok - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 18:34
Zestawienie ważne od 11.VI
18102/3IC
PODLASIAK
Suwałki 06:42 - Sokółka - Białystok - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 17:08
18104/5IC
RYBAK
Białystok 05:37 - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Szczecin Gł. 16:56
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
18104/5IC
RYBAK
Białystok 05:22 - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 18:17
Zestawienie ważne od 09.VI do 21.VI.2024
18104/5IC
RYBAK
Białystok 05:37 - Ełk - Szczytno - Olsztyn Gł. - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 16:56
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
18106/7IC
MEWA
Warszawa Wsch. 13:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 20:25
Zestawienie ważne do 08.VI
18106/7IC
MEWA
Warszawa Wsch. 13:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 20:25
Zestawienie ważne od 09.VI
18106/7IC
MEWA
Warszawa Wsch. 13:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 19:00
18108/9EIC
WŁÓKNIARZ
Łódź Fabr. 06:02 - Łódź Widzew - Zduńska Wola - Kalisz - Jarocin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 11:46
Zestawienie ważne od 08.VI.2024
18108/9TLK
WŁÓKNIARZ
Łódź Kaliska 06:32 - Zduńska Wola - Kalisz - Jarocin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 12:14
Zestawienie ważne od 10.XII do 07.VI.2024
18110/1IC
NOTEĆ
Warszawa Wsch. 18:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Włocławek - Bydgoszcz Gł. - Nakło nad Notecią - Piła Gł. 22:50
18114/5IC
POBRZEŻE
Łódź Fabr. 08:48 - Skierniewice - Warszawa Centr. - Ciechanów - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 17:51
Zestawienie ważne od 02.VII do 31.VIII
18114/5IC
POBRZEŻE
Łódź Fabr. 08:48 - Skierniewice - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 17:51
Zestawienie ważne od 08.VI do 20.VI oraz od 01.IX.2024
18150/1IC
SŁUPIA
Łódź Kaliska 21:54 - Skierniewice - Warszawa Centr./Gd. - Ciechanów - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 07:32
18152/3IC
PARSĘTA
Łódź Fabr. 06:44 - Skierniewice - Warszawa Centr./Gd. - Ciechanów - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 16:02
18154/5IC
LAZUR
Łódź Fabr. 04:33 - Skierniewice - Warszawa Centr. - Ciechanów - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Ustka 12:25
18154/5IC
LAZUR
Warszawa Zach. 06:06 - Warszawa Centr. - Ciechanów - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Ustka 12:25
18160/1IC
PARSĘTA
Łódź Fabr. 04:54 - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Gdańska - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Włocławek - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 15:11
18170/1IC
UZNAM
Warszawa Wsch. 22:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Rzepin - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 20:25
Zestawienie ważne od 24/25.VII
18170/1IC
UZNAM
Warszawa Wsch. 22:19 - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Rzepin - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 20:25
Zestawienie ważne do 23/24.VII
1850/1EIC
POSEJDON
Warszawa Zach. 06:10 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 12:56
1900/1EIC
BORYNA
Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 07:24
1902/3EIC
ŁĘCKA
Warszawa Wsch. 08:28 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 10:05
1904/5EIC
RUBINSTEIN
Warszawa Wsch. 11:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 12:56
1906/7EIC
LEŚMIAN
Warszawa Wsch. 11:59 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 13:37
1908/9EIC
JAGNA
Warszawa Wsch. 15:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 16:37
1910/1EIC
TUWIM
Warszawa Wsch. 23:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 00:51
19100/1IC
ŁODZIANIN
Warszawa Wsch. 16:49 - Warszawa Centr./Gdańska - Żyrardów - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 18:47
19130/1IC
ZOSIA
Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 18:44
Zestawienie ważne w (7) od 23.VI do 01.IX.2024
19130/1IC
ZOSIA
Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 18:44
Zestawienie ważne w (1)-(6) od 01.VII do 30.VIII
19130/1IC
ZOSIA
Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 18:44
Zestawienie ważne od 07.VI do 19.VI i od 31.VIII
19132/3IC
KORCZAK
Warszawa Wsch. 15:19 - Warszawa Centr. - Żyrardów - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 17:03
20100/1IC
HETMAN
Hrubieszów Miasto 05:52 - Zamość - Biłgoraj - Stalowa Wola Rozwadów 08:17
2100/1EIC
CZARTORYSKI
Lublin Gł. 17:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 21:05
2100/1EIC
CZARTORYSKI
Lublin Gł. 17:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 19:50
21100/1IC
CHEŁMIANIN
Chełm 18:27 - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:29
Zestawienie ważne od 02.VII do 06.VIII
21100/1IC
CHEŁMIANIN
Chełm 18:27 - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:29
Zestawienie ważne od 07.VIII.2024
21102/3IC
BYSTRZYCA
Lublin Gł. 05:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 07:40
21104/5IC
CZECHOWICZ
Lublin Gł. 15:10 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 17:42
Zestawienie ważne do 05.VI.2024
21104/5IC
CZECHOWICZ
Lublin Gł. 15:10 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 17:42
Zestawienie ważne od 06.VI
21106/7IC
INKA
Lublin Gł. 05:10 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 07:42
Zestawienie ważne od 25.III.2024
21106/7TLK
INKA
Lublin Gł. 05:10 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 07:41
Zestawienie ważne do 24.III.2024
21160/1EIC
CHEŁMIANIN BIS
Lublin Gł. 20:30 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:59
21170/1TLK
USTRONIE
Lublin Gł. 23:17 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. 01:15
2120/1EIC
NIDA
Kielce Gł. 05:25 - Skarżysko - Kam. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 07:51
22100/1IC
HETMAN
Stalowa Wola Rozwadów 19:40 - Biłgoraj - Zamość - Hrubieszów Miasto 22:05
226057TLK
Lublin Gł. 06:46 - Dorohusk 08:22
23100/1EIC
JAGIEŁŁO
Lublin Gł. 18:15 - Puławy Miasto - Radom Gł. - Kielce Gł. - Miechów - Kraków Gł. 22:01
24100/1EIC
SZTYGAR
Lublin Gł. 07:35 - Puławy Miasto - Radom Gł. - Kielce Gł. - Zawiercie - Katowice 12:05
24102/3EIC
MORCINEK
Kielce Gł. 19:00 - Zawiercie - Katowice - Gliwice 21:28
25100/1IC
KUJAWIAK
Chełm 13:27 - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 19:30
Zestawienie ważne do 30.VI.2024
25100/1IC
KUJAWIAK
Chełm 13:27 - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 19:30
Zestawienie ważne od 01.VII do 05.VIII
25100/1IC
KUJAWIAK
Chełm 13:27 - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 19:30
Zestawienie ważne od 06.VIII.2024
25150/1TLK
MIERZEJA
Lublin Gł. 10:32 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Hel 19:24
25150/1TLK
MIERZEJA
Dorohusk 09:10 - Chełm - Lublin Gł. - Dęblin - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Hel 19:24
2520/1EIC
REJEWSKI
Lublin Gł. 12:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 17:36
26100/1EIC
BOLKO
Lublin Gł. 11:22 - Puławy Miasto - Radom Gł. - Kielce Gł. - Zawiercie - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Gł. 18:11
26102/3EIC
MORCINEK
Lublin Gł. 16:25 - Puławy Miasto - Radom Gł. - Kielce Gł. - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 22:09
2700/1IC
HETMAN
Lublin Główny 07:12 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - Leżajsk - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Żagań - Zielona Góra Główna 19:14
27100/1IC
LUBUSZANIN
Lublin Gł. 15:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 22:24
Zestawienie ważne od 23.III do 25.VII
27100/1IC
LUBUSZANIN
Lublin Gł. 15:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 22:24
Zestawienie ważne od 26.VII
27100/1IC
LUBUSZANIN
Lublin Gł. 15:25 - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 22:24
Zestawienie ważne do 22.III
27102/3EIC
KOZIOŁEK
Lublin Gł. 08:26 - Puławy Miasto - Radom Gł. - Tomaszów Maz. - Łódź Widzew - Kalisz - Jarocin - Poznań Gł. 14:23
28100/1IC
STASZIC
Lublin Gł. 06:21 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Wałcz - Szczecin Gł. 16:27
Zestawienie ważne od 23.III do 02.VIII i od 04.VIII.2024
28100/1IC
STASZIC
Lublin Gł. 06:21 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. (12:42/13:30) - Wałcz - Szczecin Gł. 16:36
Zestawienie ważne 03.VIII.2024
28100/1TLK
STASZIC
Lublin Gł. 06:21 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Wałcz - Szczecin Gł. 16:27
Zestawienie ważne do 22.III.2024
28102/3IC
WYCZÓŁKOWSKI
Lublin Gł. 05:00 - Radom - Kielce Gł. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 15:44
Zestawienie ważne do 13.I.2024
28102/3IC
WYCZÓŁKOWSKI
Lublin Gł. 05:00 - Radom - Kielce Gł. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 15:44
Zestawienie ważne od 14.I.2024
28104/5IC
GÓRSKI
Hrubieszów Miasto 04:03 - Zawada - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 16:20
Zestawienie ważne od 26.VII
28104/5IC
GÓRSKI
Hrubieszów Miasto 04:03 - Zawada - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 16:20
Zestawienie ważne do 25.VII
30100/1IC
MALINOWSKI
Kraków Gł. 09:03 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica - Zdrój 13:17
30103IC
ŁUKASIEWICZ
Kraków Główny 06:38 - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 09:38
30104/5TLK
MAŁOPOLSKA
Kraków Gł. 12:34 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 16:38
30110/1TLK
WETLINA
Kraków Gł. 18:19 - Tarnów - Gorlice Zagórzany - Jasło - Zagórz 22:43
30112/3TLK
BIESZCZADY
Kraków Gł. 09:06 - Tarnów - Gorlice Zagórzany - Jasło - Zagórz 13:12
30160/1TLK
POŁONINY
Kraków Gł. 06:05 - Tarnów - Gorlice Zagórzany - Jasło - Zagórz - Łupków 12:06
30162/3TLK
BIESZCZADY
Kraków Gł. 09:06 - Tarnów - Gorlice Zagórzany - Jasło - Uherce - Zagórz - Łupków 15:15
30170/1TLK
KARPATY
Kraków Gł. 04:05 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 08:46
3100/1EIP
Kraków Gł. 20:07 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:31
3102/3EIP
Kraków Gł. 19:05 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:31
3104/5EIP
Kraków Gł. 18:21 - CMK - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:46
3106/7EIP
Kraków Gł. 15:01 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 17:26
3108/9EIP
Kraków Gł. 13:01 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:26
3110/1EIP
Kraków Gł. 09:09 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 11:36
31100/1IC
MALINOWSKI
Przemyśl Gł. 17:26 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:26
Zestawienie ważne do 06.VI.2024
31100/1IC
MALINOWSKI
Przemyśl Gł. 17:26 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:26
Zestawienie ważne od 07.VI
31102/3IC
MARSZAŁEK PIŁSUDSKI
Kraków Gł. 08:39 - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:01
Zestawienie ważne oprócz 22.VII
31102/3IC
MARSZAŁEK PIŁSUDSKI
Kraków Gł. 08:39 - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:01
Zestawienie ważne 22.VII
31104/5IC
WITOS
Przemyśl Gł. 15:44 - Leżajsk - Stalowa Wola Centrum - Sandomierz - Skarżysko Kościelne - Radom Gł. - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 21:53
Zestawienie ważne do 31.VIII.2024
31104/5IC
WITOS
Przemyśl Gł. 16:09 - Leżajsk - Stalowa Wola Centrum - Sandomierz - Skarżysko Kościelne - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:56
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
31106/7IC
SAN
Przemyśl Gł. 06:32 - Leżajsk - Stalowa Wola Centrum - Sandomierz - Skarżysko Kościelne - Radom Gł. - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 13:17
Zestawienie ważne do 31.VIII.2024
31106/7IC
SAN
Przemyśl Gł. 05:20 - Leżajsk - Stalowa Wola Centrum - Sandomierz - Skarżysko Kościelne - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 11:01
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
31108/9EIC
REYMONT
Kraków Gł. 19:14 - Miechów - Częstochowa - Piotrków Tryb. - Łódź Fabr. 22:27
3112/3EIP
Kraków Gł. 06:53 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:21
3120/1EIC
KARŁOWICZ
Zakopane 16:24 - Chabówka Stadion - Sucha Besk. Zamek - Kraków Gł. - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:51
3122/3EIC
KINGA
Kraków Gł. 13:53 - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 17:53
3128/9EIC
ŁOKIETEK
Kraków Gł. 21:50 - Miechów - Włoszczowa Płn. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 00:36
3150/1EIC
TATRY
Zakopane 15:06 - Nowy Targ - Kraków Gł. - Opoczno Płd. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:26
32100/1EIC
JAGIEŁŁO
Kraków Gł. 09:55 - Miechów - Kielce Gł. - Radom Gł. - Puławy Miasto - Lublin Gł. 09:45
33100/1IC
MALINOWSKI
Krynica - Zdrój 15:44 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 20:11
33104/5TLK
MAŁOPOLSKA
Krynica Zdrój 10:42 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 14:59
33108IC
ŁUKASIEWICZ
Przemyśl Główny 18:52 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Główny 21:52
33110/1TLK
WETLINA
Zagórz 05:30 - Jasło - Gorlice Zagórzany - Tarnów - Kraków Gł. 09:48
33112/3TLK
BIESZCZADY
Zagórz 15:36 - Jasło - Gorlice Zagórzany - Tarnów - Kraków Gł. 19:48
33160/1TLK
POŁONINY
Łupków 15:53 - Zagórz - Jasło - Gorlice Zagórzany - Tarnów - Kraków Gł. 22:02
33162/3TLK
BIESZCZADY
Łupków 13:34 - Zagórz - Uherce - Jasło - Gorlice Zagórzany - Tarnów - Kraków Gł. 19:48
33170/1TLK
KARPATY
Krynica Zdrój 18:32 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne do 08.III.2024
33170/1TLK
KARPATY
Krynica Zdrój 18:32 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:38
Zestawienie ważne od 09.III.2024
3500/1EIP
Kraków Gł. 17:07 - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 22:25
3502/3EIP
Kraków Gł. 16:07 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 21:19
3504/5EIP
Kraków Gł. 12:07 - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 17:26
3506/7EIP
Kraków Gł. 10:07 - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 15:24
3508/9EIP
Rzeszów Gł. 06:32 - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 13:24
3510/1EIP
Kraków Gł. 06:07 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:20
35102/3TLK
LUBOMIRSKI
Kraków Gł. 10:44 - Opoczno Południe - Koluszki - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:17
Zestawienie ważne do 02.IV.2024
35102/3TLK
LUBOMIRSKI
Kraków Gł. 11:44 - Opoczno Południe - Koluszki - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:17
Zestawienie ważne od 03.IV do 08.VI.2024
35102/3TLK
LUBOMIRSKI
Zakopane 07:46 - Kraków Gł. 10:35 - Opoczno Południe - Koluszki - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:24
35104/5TLK
MAŁOPOLSKA
Zakopane 11:50 - Chabówka Stadion - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Opoczno Południe - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 22:19
3512/3IC
PIAST
Kraków Gł. 10:37 - Trzebinia - Jaworzno Szczakowa - Mysłowice - Katowice - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 20:04
Zestawienie ważne od 06.VII
3514/5IC
ARTUS
Przemyśl Główny 06:07 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Główna 18:11
35150/1IC
HALNY
Zakopane 11:12 - Nowy Targ - Żywiec - Bielsko - Biała Gł. - Rybnik - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 23:22
Zestawienie ważne od 11.I.2024
35150/1IC
HALNY
Zakopane 11:12 - Nowy Targ - Żywiec - Bielsko - Biała Gł. - Rybnik - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 23:22
Zestawienie ważne do 10.I.2024
35170/1TLK
KARPATY
Zakopane 21:08 - Chabówka Stadion - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Skierniewice - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:35
Zestawienie ważne do 08/09.III
35170/1TLK
KARPATY
Zakopane 21:08 - Chabówka Stadion - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Skierniewice - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:35
Zestawienie ważne od 09/10.III do 30/31.V.2024
35170/1TLK
KARPATY
Zakopane 21:08 - Chabówka Stadion - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Włoszczowa Północ - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Skierniewice - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:35
Zestawienie ważne codziennie od 31.V/01.VI do 13/14.VI a w (1)/(2)-(4)/(5) i (7)/(1) od 16/17.VI do 29/30.VIII.2024
35170/1TLK
KARPATY
Zakopane 21:08 - Chabówka Stadion - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Skierniewice - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:35
Zestawienie ważne w (5)/(6) i (6)/(7) od 14/15.VI do 30/31.VIII i codziennie od 31.VIII/01.IX.2024
35172/3TLK
ROZEWIE
Kraków Gł. 20:34 - Mysłowice - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:05
35172/3TLK
ROZEWIE
Kraków Gł. 20:34 - Mysłowice - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 08:10
35190/1TLK
KORSARZ
Kraków Gł. 18:35 - Zawiercie - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź Widzew - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 06:39
3520/1EIC
ŻEROMSKI
Kraków Gł. 07:52 - Miechów - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 14:13
3522/3EIC
SIENKIEWICZ
Kraków Gł. 09:53 - Miechów - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 16:33
3524/5EIC
KOLBERG
Kraków Gł. 11:53 - Miechów - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 18:11
3526/7EIC
ORŁOWICZ
Kraków Gł. 15:53 - Miechów - Kielce Gł. - Radom Gł. - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 22:16
3532/3EIC
KOCHANOWSKI
Rzeszów Gł. 15:41 - Tarnobrzeg - Kraśnik - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:29
Zestawienie ważne do 06.VIII i od 10.VIII
3532/3EIC
KOCHANOWSKI
Rzeszów Gł. 15:41 - Tarnobrzeg - Kraśnik - Lublin Gł. - Dęblin - Pilawa - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:29
Zestawienie ważne od 07.VIII do 09.VIII
3534/5EIC
KAZIMIERZ
Kraków Gł. 16:37 - Miechów - Włoszczowa Płn. - Tomaszów Maz. - Łódź Kaliska - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 22:35
3550/1EIP
Kraków Gł. 14:06 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 19:19
3554/5IC
ARTUS
Przemyśl Gł. 06:16 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 20:26
3560/1EIC
WITKACY
Zakopane 06:46 - Chabówka Stadion - Sucha Besk. Zamek - Kraków Gł. - Włoszczowa Płn. - Tomaszów Maz. - Łódź Kaliska - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 17:14
3562/3IC
HEWELIUSZ
Przemyśl Gł. 4:18 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wroclaw Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 16:09
3600/1IC
WYSPIAŃSKI
Przemyśl Główny 16:01 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Główny 21:37
3602/3IC
SIEMIRADZKI
Przemyśl Główny 13:19 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Główny 19:17
3604/5IC
GROTTGER
Przemyśl Główny 4:20 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Główny 10:30
3604/5IC
GROTTGER
Przemyśl Główny 4:20 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Główny 10:30
3604/5IC
GROTTGER
Przemyśl Główny 4:20 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Główny 10:30
36100/1IC
BOZNAŃSKA
Kraków Główny 8:18 - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Główny 11:13
36102/3TLK
SUDETY
Kraków Gł. 15:08 - Katowice - Kędzierzyn - Koźle - Nysa - Kamieniec Ząbk. - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 22:02
36106/7TLK
SZCZELINIEC
Kraków Gł. 06:58 - Katowice - Kędzierzyn - Koźle - Nysa - Kłodzko Miasto - Nowa Ruda - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 13:37
3700/1IC
ŚLĄZAK
Przemyśl Gł. 14:17 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Katowice - Gliwice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. 22:20
Zestawienie ważne do 05.VI
3700/1IC
ŚLĄZAK
Przemyśl Gł. 14:17 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Katowice - Gliwice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. 22:20
Zestawienie ważne od 06.VI oprócz 03.VIII
37100/1EIC
PUŁASKI
Kraków Gł. 07:39 - Zawiercie - Częstochowa Stradom - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 12:20
37102/3EIC
WYBICKI
Kraków Gł. 17:23 - Zawiercie - Częstochowa Stradom - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:24
37104/5IC
MEHOFFER
Przemyśl Główny 12:01 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Miechów - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Głogów - Zielona Góra Główna 20:57
3720/1EIC
CEGIELSKI
Kraków Gł. 14:40 - Miechów - Włoszczowa Płn. - Tomaszów Maz. - Łódź Widzew - Kalisz - Jarocin - Poznań Gł. 20:43
3722/3EIC
BARBAKAN
Kraków Gł. 06:29 - Miechów - Włoszczowa Płn. - Tomaszów Maz. - Łódź Widzew - Kutno - Konin - Poznań Gł. 12:00
3800/1EIP
Kraków Gł. 14:06 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 21:47
3804/5IC
MATEJKO
Przemyśl Główny 10:17 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wołów - Zielona Góra Gł. - Rzepin - Szczecin Główny 21:01
Zestawienie ważne do 24.I
3804/5IC
MATEJKO
Przemyśl Główny 10:17 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Wołów - Zielona Góra Gł. - Rzepin - Szczecin Główny 21:01
Zestawienie ważne od 25.I
3806/7IC
MALCZEWSKI
Kraków Główny 06:42 - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:19
Zestawienie ważne od 21.VI do 01.IX
3806/7IC
MALCZEWSKI
Kraków Główny 06:42 - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:19
Zestawienie ważne od 07.VI do 20.VI i od 02.IX
38100/1IC
ZAMOYSKI
Rzeszów Gł. 07:28 - Kolbuszowa - Tarnobrzeg - Kraśnik - Lublin Gł. - Dęblin - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Włocławek - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:44
Zestawienie ważne do 06.VIII i od 11.VIII
38100/1IC
ZAMOYSKI
Rzeszów Gł. 07:28 - Kolbuszowa - Tarnobrzeg - Kraśnik - Lublin Gł. - Dęblin - Warszawa Centr. - Sochaczew - Kutno - Włocławek - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:44
Zestawienie ważne od 07 do 10.VIII
38102/3IC
CHEŁMOŃSKI
Kraków Główny 04:55 - Katowice - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Legnica - Zielona Góra Gł. - Szczecin Dąbie - Świnoujście 14:33
38106/7IC
MIECHOWITA
Kraków Gł. 10:14 - Miechów - Koniecpol - Częstochowa Str. - Kępno - Ostrów Wlkp. - Jarocin - Poznań Gł. - Piła Gł. 16:47
38150/1IC
KRAKOWIANKA
Kraków Gł. 22:30 - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 07:32
38152/3TLK
LUBOMIRSKI
Kraków Gł. 11:44 - Opoczno Południe - Koluszki - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Kołobrzeg 21:28
Zestawienie ważne do 29.III.2024
38152/3TLK
LUBOMIRSKI
Kraków Gł. 11:44 - Opoczno Południe - Koluszki - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Kołobrzeg 21:28
Zestawienie ważne od 05.IV do 07.VI.2024
38170/1TLK
USTRONIE
Kraków Gł. 20:46 - Kielce - Skarżysko Kam. - Radom - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10.09
Zestawienie ważne do 07/08.VI
38170/1TLK
USTRONIE
Kraków Gł. 21:30 - Kielce - Skarżysko Kam. - Radom - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 09:48
Zestawienie ważne od 21/22.VI do 31.VIII/01.IX.2024
38170/1TLK
USTRONIE
Kraków Gł. 20:46 - Kielce - Skarżysko Kam. - Radom - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Kołobrzeg 10.09
Zestawienie ważne od 01/02.IX.2024
38172/3IC
PRZEMYŚLANIN
Przemyśl Główny 20:02 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. - Goleniów - Wysoka Kam. - Świnoujście 09:22
38174/5TLK
WOLIN
Kraków Gł. 21:46 - Katowice - Gliwice - Strzelce Opolskie - Wrocław Gł. - Legnica - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:42
38176/7IC
JAMNO
Kraków Gł. 20:29 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Koszalin - Słupsk - Ustka 06:12
38190/1IC
BURSZTYN
Kraków Główny 21:40 - Trzebinia - Zawiercie - Częstochowa - Piotrów Tryb. - Łódź Chojny - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 08:17
38192/3IC
PODHALANIN
Zakopane 19:47 - Nowy Targ - Wadowice - Bielsko - Biała Gł. - Czechowice - Dziedzice - Tychy - Katowice - Zabrze - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 07:39
3820/1EIC
OSTERWA
Kraków Gł. 14:19 - Katowice - Gliwice - Lubliniec - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:03
3828/9IC
GROTTGER
Przemyśl Główny 4:18 - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - Katowice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Kołobrzeg 18:28
3840/1EIP
Kraków Gł. 12:07 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 20:11
40170/1 TLK
PIRAT
Gliwice 03:30 - Rybnik - Żory - Chybie - Czechowice - Dziedzice - Bielsko - Biała Gł. 05:43
4110/1EIC
ONDRASZEK
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Sosnowiec Gł. - Włoszczowa Płn. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:26
Zestawienie ważne do 01.III.2024
4110/1EIC
ONDRASZEK
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Sosnowiec Gł. - Włoszczowa Płn. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:26
Zestawienie ważne od 04.III do 21.VI i od 03.IX.2024
4110/1EIC
ONDRASZEK
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Sosnowiec Gł. - Włoszczowa Płn. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:26
Zestawienie ważne od 24.VI do 02.IX.2024
4120/1EIC
DASZYŃSKI
Bielsko - Biała Gł. 17:47 - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:26
4122/3EIC
PILECKI
Bielsko - Biała Gł. 08:58 - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok 15:58
4124/5EIC
CHEMIK
Katowice 17:30 - Częstochowa - Łódź Kaliska - Kutno - Płock 22:35
4160/1EIC
DASZYŃSKI
Wisła Uzdrowisko 16:32 - Skoczów - Bielsko - Biała Gł. - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:26
42100/1EIC
SZTYGAR
Katowice 16:04 - Zawiercie - Kielce Gł. - Radom Gł. - Puławy Miasto - Lublin Gł. 20:28
42102/3EIC
MORCINEK
Gliwice 06:38 - Katowice - Zawiercie - Kielce Gł. 09:05
44170/1 TLK
PIRAT
Bielsko - Biała Gł. 20:54 - Czechowice - Dziedzice - Chybie - Żory - Rybnik - Gliwice 23:09
4500/1EIP
Bielsko - Biała Gł. 16:58 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:26
4502/3EIP
Gliwice 14:29 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 20:24
4504/5EIP
Bielsko - Biała Gł. 12:02 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:24
Zestawienie ważne od 10.III
4504/5EIC
Bielsko - Biała Gł. 12:02 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:24
Zestawienie ważne do 09.III
4506/7EIP
Bielsko - Biała Gł. 07:58 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 14:29
4508/9EIP
Gliwice 06:26 - Katowice - CMK - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:24
45102/3TLK
FLISAK
Katowice 08:41 - Gliwice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź Widzew - Kutno - Płock - Grudziądz - Tczew - Gdynia Gł. 19:12
Zestawienie ważne do 03.V.2024
45102/3TLK
FLISAK
Katowice 08:41 - Gliwice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź Widzew - Kutno - Płock - Grudziądz - Tczew - Gdynia Gł. 19:12
Zestawienie ważne od 04.V.2024
45150/1IC
HALNY
Bielsko - Biała Gł. 16:04 - Rybnik - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 23:22
4520/1EIC
HUTNIK
Bielsko - Biała Gł. 04:09 - Katowice - Częstochowa - Piotrków Tryb. - Łódź Kaliska - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 13:07
4522/3EIC
SKARBEK
Racibórz 04:15 - Kędzierzyn - Koźle - Gliwice - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 12:10
4524/5EIC
KORMORAN
Bielsko - Biała Gł. 13:03 - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 20:11
4526/7EIC
DOKER
Katowice 13:13 - Częstochowa - Piotrków Tryb. - Łódź Kaliska - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 21:05
4550/1EIC
WYSOCKI
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Zawiercie - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:45
Zestawienie ważne do 24.II.2024
4550/1EIC
WYSOCKI
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Zawiercie - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 11:45
Zestawienie ważne od 02.III.2024
4560/1EIC
KORMORAN
Wisła Uzdrowisko 12:14 - Katowice - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 20:11
46174/5TLK
WOLIN
Bielsko Biała Gł. 21:56 - Kędzierzyn Koźle - Opole Gl. - Wrocław Gł. 00:50
47100/1EIC
SPODEK
Katowice 06:31 - Gliwice - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:30
48100/1IC
GWAREK
Katowice 05:09 - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Słupsk 13:45
48102/3IC
SZYNDZIELNIA
Bielsko - Biała Główna 08:12 - Rybnik - Kędzierzyn - Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Słupsk - Ustka 18:20
48150/1IC
GWAREK
Katowice 05:09 - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Słupsk - Ustka 14:16
4850/1EIC
FREGATA
Bielsko - Biała Gł. 04:17 - Tychy - Katowice - Zawiercie - Warszawa Centr. - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 15:16
50150/1TLK
SARBSKO
Lębork 20:05 - Łeba 20:51
50153 TLK
GARDNO
Lębork 16:20 - Gdynia Gł. 17:11
50175 TLK
WYDMY
Gdynia Gł. 05:36 - Władysławowo - Hel 07:11
50190/1TLK
KORSARZ
Gdynia Gł. 04:43 - Władysławowo - Hel 06:15
5100/1EIP
Gdynia Gł. 19:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:48
Zestawienie ważne od 10.III
5100/1EIC
Gdynia Gł. 19:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. 22:35
Zestawienie ważne do 09.III
5102/3EIP
Gdynia Gł. 18:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:41
5104/5EIP
Gdynia Gł. 16:34 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 19:41
5110/1IC
SŁOWINIEC
Gdynia Gł. 16:02 - Gdańsk Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 20:29
Zestawienie ważne do 18.VI i od 03.IX.2024
5110/1IC
SŁOWINIEC
Gdynia Gł. 16:02 - Gdańsk Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 20:29
Zestawienie ważne od 19.VI do 02.IX.2024
51102/3TLK
BIEBRZA
Gdynia Gł. 07:06 - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. - Szczytno - Ełk - Białystok - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Wsch. 19:11 - Warszawa Zach. 19:28 *)
Zestawienie ważne do 08.VI
51102/3TLK
BIEBRZA
Gdynia Gł. 07:06 - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. - Szczytno - Ełk - Białystok - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Zach. 19:28
Zestawienie ważne od 09.VI do 31.VIII.2024
51102/3TLK
BIEBRZA
Gdynia Gł. 07:06 - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. - Szczytno - Ełk - Białystok - Hajnówka - Siedlce - Warszawa Zach. 19:28
Zestawienie ważne od 01.IX.2024
5112/3IC
WYBRZEŻE
Gdynia Gł. 07:39 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:49
Zestawienie ważne od 05.VII
51124/5IC
LAZUR BIS
Gdynia Gł. 15:10 - Gdańsk Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 19:01
51128/9IC
MIESZKO BIS
Gdynia Gł. 13:16 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Piotrów Tryb. - Łódź Chojny - Łódź Kaliska 23:57
Zestawienie ważne 05.V, 02, 23,30.VI.2024
51128/9IC
MIESZKO BIS
Gdynia Gł. 13:16 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Piotrów Tryb. - Łódź Chojny - Łódź Kaliska 23:57
Zestawienie ważne od 07.VII do 25.VIII
51150/1IC
DELFIN
Łeba 14:08 - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:02
Zestawienie ważne do 18.VII
51150/1IC
DELFIN
Łeba 14:08 - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:02
Zestawienie ważne od 19.VII
51154/5IC
LAZUR
Gdynia Gł. 16:02 - Gdańsk Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Fabr. 21:47
5122/3EIC
MAZURY
Olsztyn Gł. 17:40 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 21:56
5124/5EIC
KOPERNIK
Bydgoszcz Gł. 18:34 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:41
5126/7EIC
MONIUSZKO
Bydgoszcz Gł. 14:29 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 17:36
5130/1EIC
BRDA
Bydgoszcz Gł. 04:50 - Toruń Gł. - Iława Gł. - Działdowo - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 09:16
5132/3EIC
KOCIEWIE
Gdynia Gł. 16:45 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Kaliska - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 22:23
5140/1EIC
JANTAR
Hel 15:28 - Władysławowo - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. 21:30
Zestawienie ważne do 16.VI i od 07.IX.2024
5140/1EIC
JANTAR
Hel 15:28 - Władysławowo - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. - Warszawa Zach. 21:24
Zestawienie ważne od 22.VI do 01.IX.2024
5142/3EIC
LAGUNA
Gdynia Gł. 14:23 - Gdańsk Gł. - Tczew - Iława Gł. - Działdowo - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 18:14
5148/9EIC
KASZUB
Gdynia Gł. 20:55 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 00:36
5192/3EIC
NEPTUN
Gdynia Gł. 13:38 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 17:09
52100/1IC
KUJAWIAK
Bydgoszcz Gł. 08:30 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Chełm 14:30
Zestawienie ważne do 01.VII.2024
52100/1IC
KUJAWIAK
Bydgoszcz Gł. 08:30 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Chełm 14:30
Zestawienie ważne od 02.VII do 06.VIII
52100/1IC
KUJAWIAK
Bydgoszcz Gł. 08:30 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Chełm 14:30
Zestawienie ważne od 07.VIII.2024
52150/1TLK
MIERZEJA
Hel 08:30 - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Dęblin - Lublin Gł. 17:48
5220/1EIC
REJEWSKI
Bydgoszcz Gł. 10:26 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 15:34
5300/1EIP
Gdynia Gł. 05:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 10:56
5302/3EIP
Gdynia Gł. 06:38 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 11:56
5304/5EIP
Gdynia Gł. 10:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 15:57
5306/7EIP
Gdynia Gł. 12:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 17:56
5308/9EIP
Gdynia Gł. 14:30 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. 21:26
5310/1EIP
Gdynia Gł. 17:37 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 22:56
53102/3TLK
LUBOMIRSKI
Gdynia Gł. 09:24 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 16:26
Zestawienie ważne do 03.IV oprócz 27.III, 28.III, 29.III.2024
53102/3TLK
LUBOMIRSKI
Gdynia Gł. 09:24 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 21:06
Zestawienie ważne 27.III, 28.III, 29.III.2024
53102/3TLK
LUBOMIRSKI
Gdynia Gł. 09:24 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 17:12
Zestawienie ważne od 04.IV do 07.VI.2024
53102/3TLK
LUBOMIRSKI
Gdynia Gł. 09:25 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 17:20 - Zakopane 20:21
53104/5TLK
MAŁOPOLSKA
Gdynia Gł. 05:13 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Gdańska/Warszawa Wsch. *) - Opoczno Południe - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 15:36
5312/3IC
PIAST
Gdynia Gł. 07:52 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice - Mysłowice - Jaworzno Szczakowa - Trzebinia - Kraków Gł. 17:34
Zestawienie ważne od 05.VII
5314/5IC
ARTUS
Gdynia Główna 9:44 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 22:08
53150/1IC
HALNY
Bydgoszcz Gł. 04:54 - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Rybnik - Bielsko - Biała Gł. - Żywiec - Nowy Targ - Zakopane 16:31
Zestawienie ważne od 11.I.2024
53150/1IC
HALNY
Bydgoszcz Gł. 04:54 - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Rybnik - Bielsko - Biała Gł. - Żywiec - Nowy Targ - Zakopane 16:31
Zestawienie ważne do 10.I.2024
53170/1TLK
KARPATY
Gdynia Gł. 19:13 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Skierniewice - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 06:30
Zestawienie ważne do 30/31.V
53170/1TLK
KARPATY
Gdynia Gł. 19:13 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Skierniewice - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Włoszczowa Północ - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 07:58
Zestawienie ważne codziennie od 31.V/01.VI do 13/14.VI w (1)/(2)-(4)/(5) i (7)/(1) od 16/17.VI do 29/30.VIII.2024
53170/1TLK
KARPATY
Gdynia Gł. 19:13 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Skierniewice - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 07:58
Zestawienie ważne w (5)/(6) i (6)/(7) od 14/15.VI do 30/31.VIII i codziennie od 31.VIII/01.IX.2024
53172/3TLK
ROZEWIE
Gdynia Gł. 22:39 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław Gł. - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Gliwice - Katowice - Mysłowice - Kraków Gł. 08:07
53172/3TLK
ROZEWIE
Hel 20:36 - Władysławowo - Gdynia Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław Gł. - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Gliwice - Katowice - Mysłowice - Kraków Gł. 08:10
53190/1TLK
KORSARZ
Łeba 21:20 - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Kraków Gł. 09:00
5320/1EIC
ŻEROMSKI
Olsztyn Gł. 13:40 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Miechów - Kraków Gł. 20:04
5322/3EIC
SIENKIEWICZ
Olsztyn Gł. 11:20 - Ostróda - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Miechów - Kraków Gł. 18:04
5324/5EIC
KOLBERG
Olsztyn Gł. 09:50 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Miechów - Kraków Gł. 16:03
5326/7EIC
ORŁOWICZ
Olsztyn Gł. 04:50 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Radom Gł. - Kielce Gł. - Miechów - Kraków Gł. 11:04
5328/9EIC
WARMIA
Olsztyn Gł. 19:28 - Ostróda - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. 00:58
5332/3EIC
KOCHANOWSKI
Bydgoszcz Gł. 04:27 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Kraśnik - Tarnobrzeg - Rzeszów Gł. 12:13
Zestawienie ważne do 06.VIII i od 10.VIII
5332/3EIC
KOCHANOWSKI
Bydgoszcz Gł. 04:27 - Toruń Gł. - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Kraśnik - Tarnobrzeg - Rzeszów Gł. 12:13
Zestawienie ważne od 07.VIII do 09.VIII
5334/5EIC
KAZIMIERZ
Bydgoszcz Gł. 05:28 - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Kaliska - Tomaszów Maz. - Włoszczowa Płn. - Miechów - Kraków Gł. 11:04
5350/1EIP
Gdynia Gł. 08:38 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 13:56
5354/5IC
ARTUS
Hel 7:59 - Władysłaowow - Gdynia Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 21:45
5360/1EIC
WITKACY
Gdynia Gł. 10:52 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Kaliska - Tomaszów Maz. - Włoszczowa Płn. - Kraków Gł. - Sucha Besk. Zamek - Chabówka Stadion - Zakopane 21:03
5362/3IC
HEWELIUSZ
Gdynia Gł. 11:47 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:37
5400/1EIP
Gdynia Gł. 07:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Gliwice 13:39
5402/3EIP
Gdynia Gł. 09:33 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 16:09
5404/5EIP
Gdynia Gł. 13:31 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Gliwice 19:31
5406/7EIP
Gdynia Gł. 15:30 - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 22:05
54102/3TLK
FLISAK
Gdynia Gł. 08:44 - Tczew - Grudziądz - Płock - Kutno - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Gliwice - Katowice 18:50
Zestawienie ważne do 04.V.2024
54102/3TLK
FLISAK
Gdynia Gł. 08:44 - Tczew - Grudziądz - Płock - Kutno - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Gliwice - Katowice 18:50
Zestawienie ważne od 05.V.2024
54150/1IC
HALNY
Bydgoszcz Gł. 04:54 - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Rybnik - Bielsko - Biała Gł. 11:51
5420/1EIC
HUTNIK
Gdynia Gł. 14:49 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Kaliska - Piotrków Tryb. - Częstochowa - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 23:33
5422/3EIC
SKARBEK
Olsztyn Gł. 15:50 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Gliwice - Kędzierzyn - Koźle - Racibórz 23:42
5424/5EIC
KORMORAN
Olsztyn Gł. 07:50 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Bielsko - Biała Gł. 14:45
5426/7EIC
DOKER
Gdynia Gł. 06:51 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Kaliska - Piotrków Tryb. - Częstochowa - Katowice 14:43
5450/1EIC
WYSOCKI
Gdynia Gł. 17:09 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Zawiercie - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 00:21
Zestawienie ważne do 25.II.2024
5450/1EIC
WYSOCKI
Gdynia Gł. 17:09 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Zawiercie - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 00:21
Zestawienie ważne od 03.III
5460/1EIC
KORMORAN
Olsztyn Gł. 07:50 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Wisła Uzdrowisko 15:22
55150/1TLK
SARBSKO
Łeba 07:03 - Lębork 07:47
55152 TLK
GARDNO
Łeba 08:44 - Lębork 09:36
55174 TLK
WYDMY
Hel 17:54 - Władysławowo - Gdynia Gł. 19:39
55190/1TLK
KORSARZ
Hel 21:32 - Władysławowo - Gdynia Gł. 22:55
5600/1IC
POMORZANIN
Gdynia Gł. 04:49 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Wałbrzych - Jelenia Góra 12:34
Zestawienie ważne od 05.VII
5600/1IC
POMORZANIN
Gdynia Gł. 04:49 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 10:16
5602/3IC
HEWELIUSZ
Gdynia Gł. 11:41 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 17:04
Zestawienie ważne od 21.VI
5604/5IC
MIESZKO
Gdynia Gł. 15:49 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:14
Zestawienie ważne do 17.VI i od 02.IX.2024
5604/5IC
MIESZKO
Gdynia Gł. 15:49 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:14
Zestawienie ważne od 18.VI do 01.IX.2024
56102/3IC
MAMRY
Olsztyn Gł. 13:41 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:26
56104/5IC
JEZIORAK
Olsztyn Gł. 05:47 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 11:25
56124/5IC
OLEŃKA
Olsztyn Gł. 17:22 - Nidzica - Legionowo - Warszawa Gdańska - Skierniewice - Piotrków Tryb. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 00:40
56150/1IC
LEDNICA
Gdynia Gł. 17:42 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 23:34
Zestawienie ważne od 21.VI
5620/1EIC
SŁOWACKI
Ełk 05:24 - Białystok - Łapy - Małkinia - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Ostrów Wlkp. - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 13:59
5700/1EIC
BAŁTYK
Gdynia Gł. 18:52 - Gdańsk Gł. - Bydgoszcz Gł. - Gniezno - Poznań Gł. 22:20
57100/1IC
UKIEL
Olsztyn Gł. 09:41 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 15:18
57102/3IC
DRWĘCA
Olsztyn Gł. 17:48 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:16
57104/5IC
BACHUS
Gdynia Gł. 13:44 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 19:19
57106/7IC
LEDNICA
Gdynia Gł. 17:42 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. 21:35
57108/9IC
STOCZNIOWIEC
Gdynia Gł. 05:27 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 11:18
57150/1IC
ZATOKA
Gdynia Gł. 16:18 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. 20:04
58100/1IC
ALBATROS
Gdańsk Gł. 05:12 - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 10:10
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
58100/1IC
ALBATROS
Gdańsk Gł. 05:12 - Lębork - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 10:10
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
58102/3IC
ŻUŁAWY
Olsztyn Gł. 05:52 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Szczecin Gł. 13:23
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
58102/3IC
ŻUŁAWY
Olsztyn Gł. 06:04 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 13:08
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
58104/5IC
BRYZA
Olsztyn Gł. 07:59 - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Szczecin Gł. 15:08
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
58104/5IC
BRYZA
Olsztyn Gł. 07:59 - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 15:08
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
58106/7IC
GRYF
Olsztyn Gł. 14:05 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Szczecin Gł. 21:10
Zestawienie ważne do 08.VI i od 21.VI do 01.IX.2024
58106/7IC
GRYF
Olsztyn Gł. 14:07 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Słupsk - Szczecin Gł. 21:11
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
58108/9IC
STAŃCZYK
Olsztyn Gł. 15:45 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 23:10
Zestawienie ważne do 08.VI i od 21.VI do 01.IX.2024
58108/9IC
STAŃCZYK
Olsztyn Gł. 15:47 - Elbląg - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. - Lębork - Słupsk - Szczecin Gł. 23:01
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
58110/1TLK
BORY TUCHOLSKIE
Gdynia Gł. 07:58 - Tczew - Chojnice - Piła Gł. - Krzyż - Gorzów Wlkp. - Kostrzyn 14:32
Zestawienie do 08.VI.2024
58110/1TLK
BORY TUCHOLSKIE
Gdynia Gł. 07:58 - Tczew - Chojnice - Piła Gł. - Krzyż - Gorzów Wlkp. - Kostrzyn 14:32
Zestawienie ważne od 09.VI.2024
5840/1EIC
CHROBRY
Gdynia Gł. 12:05 - Sopot - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Kutno - Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 21:01
60103EIC
ROZEWIE
Wrocław Gł. 04:45 - Strzelin - Kamieniec Ząbk. - Kłodzko Miasto 06:07
60105IC
MATEJKO
Wrocław Główny 16:53 - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 18:46
60107EIC
HEWELIUSZ
Wrocław Gł. 17:21 - Strzelin - Kamieniec Ząbk. - Kłodzko Miasto 18:47
60150/1IC
ŚNIEŻKA
Wrocław Gł. 10:46 - Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto - Kudowa - Zdrój 14:02
6100/1EIC
PANORAMA
Wrocław Gł. 16:20 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:21
6102/3EIP
Jelenia Góra 03:45 - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Stradom - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:36
61100/1IC
ORZESZKOWA
Szklarska Poręba Górna 11:26 _ - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Jelenia Góra 12:36 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Koluszki - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:26
Zestawienie ważne od 04.VII do 24.VII
61100/1IC
ORZESZKOWA
Szklarska Poręba Górna 11:26 _ - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Jelenia Góra 12:36 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Koluszki - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:26
Zestawienie ważne od 25.VII.2024
61102/3IC
KONOPNICKA
Wrocław Gł. 08:28 - Wrocław Mikołajów - Twardogóra - Ostrów Wlkp. - Sieradz - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 13:21
61104/5IC
NAŁKOWSKA
Wrocław Gł. 06:43 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Piotrków Tryb. - Skierniewice - Warszawa Centr. - Wołomin - Małkinia - Białystok 14:05
61106/7IC
DĄBROWSKA
Wrocław Gł. 04:43 - Wrocław Mikołajów - Twardogóra - Ostrów Wlkp. - Sieradz - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Wołomin - Małkinia - Białystok 12:08
61108/9IC
OLEŃKA
Wrocław Gł. 03:25 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Piotrków Tryb. - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:06
61170/1 / 61190/1TLK
KARKONOSZE
Szklarska Poręba Górna 21:01 _ - Wałbrzych - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Jelenia Góra 21:51 - Katowice - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:26
Zestawienie ważne od 03/04.VII do 24/25.VII.2024
61170/1 / 61190/1TLK
KARKONOSZE
Szklarska Poręba Górna 21:01 _ - Wałbrzych - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Jelenia Góra 21:51 - Katowice - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:26
Zestawienie ważne od 25/26.VII.2024
6120/1EIC
ASNYK
Wrocław Gł. 19:00 - Oleśnica Rataje - Krotoszyn - Ostrów Wlkp. - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 00:10
6122/3EIC
BACZYŃSKI
Wrocław Gł. 16:40 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - Ostrów Wlkp. - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:26
6124/5EIC
FREDRO
Wrocław Gł. 11:25 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok 17:55
6126/7EIC
ŁUŻYCE
Zgorzelec 05:09 - Legnica - Wrocław Gł. - Oleśnica Rataje - Krotoszyn - Ostrów Wlkp. - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:08
6150/1IC
ŚNIEŻKA
Szklarska Poręba Grn. 14:53 - Jelenia Góra - Wałbrzych Miasto - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:46
Zestawienie ważne do 16.VI i od 07.IX.2024
6150/1IC
ŚNIEŻKA
Szklarska Poręba Grn. 14:53 - Jelenia Góra - Wałbrzych Miasto - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Warszawa Gdańska 22:37
Zestawienie ważne od 22.VI do 01.IX.2024
62100/1EIC
BOLKO
Wrocław Gł. 09:50 - Opole Gł. - Katowice - Zawiercie - Kielce Gł. - Radom Gł. - Puławy Miasto - Lublin Gł. 16:31
62102/3EIC
MORCINEK
Wrocław Gł. 06:10 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kielce Gł. - Radom Gł. - Puławy Miasto - Lublin Gł. 11:55
6300/1IC
WYSPIAŃSKI
Wrocław Główny 06:30 - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 12:11
6302/3IC
SIEMIRADZKI
Wrocław Główny 08:53 - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 14:41
6304/5IC
GROTTGER
Wrocław Główny 17:23 - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 23:31
6304/5IC
GROTTGER
Wrocław Główny 17:23 - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 23:31
6304/5IC
GROTTGER
Wrocław Główny 17:23 - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 23:31
63100/1IC
BOZNAŃSKA
Wrocław Główny 16:34 - Opole Gł. - Katowice - Kraków Główny 19:24
63102/3TLK
SUDETY
Jelenia Góra 04:44 - Wałbrzych Miasto - Jaworzyna Śl. - Kamieniec Ząbk. - Nysa - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Gł. 11:47
63106/7TLK
SZCZELINIEC
Jelenia Góra 14:30 - Wałbrzych Miasto - Nowa Ruda - Kłodzko Miasto - Nysa - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Gł. 21:04
64174/5TLK
WOLIN
Wrocław Gł. 02:45 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - Bielsko Biała Gł. 05:49
6500/1IC
POMORZANIN
Jelenia Góra 15:18 - Wałbrzych - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:12
Zestawienie ważne od 05.VII
6500/1IC
POMORZANIN
Wrocław Gł. 17:40 - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:14
6502/3IC
HEWELIUSZ
Wrocław Gł. 10:57 - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 16:13
Zestawienie ważne od 21.VI
6504/5IC
MIESZKO
Wrocław Gł. 06:51 - Leszno - Poznań Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:06
Zestawienie ważne do 18.VI i od 03.IX.2024
6504/5IC
MIESZKO
Wrocław Gł. 06:51 - Leszno - Poznań Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:06
Zestawienie ważne od 19.VI do 02.IX.2024
65102/3IC
MAMRY
Wrocław Gł. 08:33 - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 14:18
65104/5IC
JEZIORAK
Wrocław Gł. 16:30 - Leszno - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 22:18
65124/5IC
KONOPNICKA
Wrocław Gł. 08:28 - Wrocław Mikołajów - Twardogóra - Ostrów Wlkp. - Sieradz - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Legionowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 16:48
65150/1IC
LEDNICA
Wrocław Gł. 04:14 - Leszno - Poznań Gł. - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:08
Zestawienie ważne od 22.VI
6520/1EIC
SŁOWACKI
Wrocław Gł. 13:42 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - Ostrów Wlkp. - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok - Ełk 22:38
66102EIC
ROZEWIE
Kłodzko Miasto 22:23 - Kamieniec Ząbk. - Strzelin - Wrocław Gł. 23:47
66104IC
MATEJKO
Jelenia Góra 9:11 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Główny 11:00
66106EIC
HEWELIUSZ
Kłodzko Miasto 09:02 - Kamieniec Ząbk. - Strzelin - Wrocław Gł. 10:22
66150/1IC
ŚNIEŻKA
Kudowa - Zdrój 14:41 - Kłodzko Miasto - Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław Gł. 17:52
68101IC
BOSMAN
Wrocław Główny 05:36 - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 11:17
68101IC
BOSMAN
Wrocław Główny 05:36 - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 11:17
68102/3IC
SZKUNER
Wrocław Główny 15:28 - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Słupsk 22:12
68104/5IC
SWAROŻYC
Wrocław Gł. 06:22 - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 10:36
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
68154/5IC
SWAROŻYC
Wrocław Gł. 06:22 - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. - Goleniów - Kołobrzeg 13:19
68161IC
MALCZEWSKI BIS
Wrocław Główny 8:43 - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 14:52
68176/7IC
JAMNO
Wrocław Gł. 23:58 - Leszno - Poznań Gł. - Piła Gł. - Białogard - Koszalin - Słupsk - Ustka 06:01
71100/1IC
STRZELECKI
Zielona Góra Gł. 15:30 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
71102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Zielona Góra Gł. 07:09 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:26
Zestawienie ważne od 24.III do 26.VII
71102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Zielona Góra Gł. 07:09 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:26
Zestawienie ważne od 27.III
71102/3IC
ZIELONOGÓRZANIN
Zielona Góra Gł. 07:09 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:26
Zestawienie ważne do 23.III
71104/5IC
WARTA
Poznań Gł. 05:40 - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:56
Zestawienie ważne do 22.III
71104/5IC
WARTA
Poznań Gł. 05:40 - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:56
Zestawienie ważne od 23.III
7200/1IC
HETMAN
Zielona Góra Główna 09:08 - Żagań - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Leżajsk - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Główny 20:41
72100/1IC
LUBUSZANIN
Zielona Góra Gł. 05:22 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 12:34
Zestawienie ważne od 23.III do 25.VII
72100/1IC
LUBUSZANIN
Zielona Góra Gł. 05:22 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 12:34
Zestawienie ważne od 26.VII
72100/1IC
LUBUSZANIN
Zielona Góra Gł. 05:22 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. 12:34
Zestawienie ważne do 22.III
72102/3EIC
KOZIOŁEK
Poznań Gł. 13:39 - Jarocin - Kalisz - Łódź Widzew - Tomaszów Maz. - Radom Gł. - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:31
7300/1IC
ŚLĄZAK
Poznań Gł. 05:40 - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Op. - Gliwice - Katowice - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:51
Zestawienie ważne do 06.VI
7300/1IC
ŚLĄZAK
Poznań Gł. 05:40 - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Op. - Gliwice - Katowice - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:51
Zestawienie ważne od 07.VI oprócz 04.VIII
73100/1EIC
PUŁASKI
Poznań Gł. 15:49 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Częstochowa Stradom - Zawiercie - Kraków Gł. 20:43
73102/3EIC
WYBICKI
Poznań Gł. 05:50 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Częstochowa Stradom - Zawiercie - Kraków Gł. 10:48
73104/5IC
MEHOFFER
Zielona Góra Główna 07:00 - Głogów - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Str. - Miechów - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 16:02
7320/1EIC
CEGIELSKI
Poznań Gł. 07:36 - Jarocin - Kalisz - Łódź Widzew - Tomaszów Maz. - Włoszczowa Płn. - Miechów - Kraków Gł. 13:15
7322/3EIC
BARBAKAN
Poznań Gł. 15:51 - Konin - Kutno - Łódź Widzew - Tomaszów Maz. - Włoszczowa Płn. - Miechów - Kraków Gł. 21:43
74100/1EIC
SPODEK
Poznań Gł. 17:36 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Gliwice - Katowice 21:33
7500/1EIC
BAŁTYK
Poznań Gł. 05:25 - Gniezno - Bydgoszcz Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 08:56
75100/1IC
UKIEL
Zielona Góra Gł. 12:36 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:19
75102/3IC
DRWĘCA
Poznań Gł. 06:44 - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 10:14
75104/5IC
BACHUS
Zielona Góra Gł. 08:52 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Inowroclaw - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:16
75106/7IC
LEDNICA
Poznań Gł. 06:15 - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:08
75108/9IC
STOCZNIOWIEC
Zielona Góra Gł. 16:42 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 22:31
75124/5IC
WARTA
Poznań Gł. 05:40 - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Iława Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:03
75150/1IC
ZATOKA
Poznań Gł. 07:19 - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 11:10
78101IC
STRZELECKI
Zbąszynek 11:53 - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wlkp. 13:02
78103IC
LUBUSZANIN
Zbąszynek 21:50 - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wlkp. 22:59
Zestawienie ważne od 23.III do 24.VII
78103IC
LUBUSZANIN
Zbąszynek 21:50 - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wlkp. 22:59
Zestawienie ważne od 25.VII
78103IC
LUBUSZANIN
Zbąszynek 21:50 - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wlkp. 22:59
Zestawienie ważne do 22.III
78172/3IC
PRZEMYŚLANIN
Poznań Główny 05:39 - Piła Gł. - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Słupsk - Ustka 10:10
80100/1IC
ZAMOYSKI
Gorzów Wlkp. 09:05 - Krzyż - Trzcianka - Piła Gł. 10:45
80150IC
ROWOKÓŁ
Ustka 19:22 - Słupsk 19:36
8100/1EIC
CHROBRY
Szczecin Gł. 05:05 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Kutno - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:21
81100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Szczecin Gł. 17:00 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:46
81100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Świnoujście 15:37 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Gdańska 22:43
Zestawienie ważne od 19.VII
81100/1IC
GAŁCZYŃSKI
Świnoujście 15:37 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Gdańska 22:43
Zestawienie ważne do 18.VII
81102/3IC
PODLASIAK
Świnoujście 09:40 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok - Sokółka - Suwałki 21:07
Zestawienie ważne do 09.VI
81102/3IC
PODLASIAK
Świnoujście 09:40 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok - Sokółka - Suwałki 21:07
Zestawienie ważne od 10.VI
81102/3IC
PODLASIAK
Szczecin Gł. 11:03 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Małkinia - Łapy - Białystok - Sokółka - Suwałki 21:07
81104/5IC
RYBAK
Szczecin Gł. 11:21 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Elbląg - Olsztyn Gł. - Szczytno - Pisz - Ełk - Białystok 22:58
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
81104/5IC
RYBAK
Szczecin Gł. 11:18 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Elbląg - Olsztyn Gł. - Szczytno - Ełk - Białystok 23:02
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
81106/7IC
MEWA
Świnoujście 07:34 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 14:41
Zestawienie ważne do 11.VI
81106/7IC
MEWA
Świnoujście 07:34 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 14:41
Zestawienie ważne od 12.VI
81106/7IC
MEWA
Szczecin Gł. 09:04 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 14:46
81108/9EIC
WŁÓKNIARZ
Szczecin Gł. 16:09 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Jarocin - Kalisz - Zduńska Wola - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 22:10
Zestawienie ważne od 08.VI.2024
81108/9TLK
WŁÓKNIARZ
Szczecin Gł. 15:35 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Jarocin - Kalisz - Zduńska Wola - Łódź Kaliska 21:32
Zestawienie ważne od 10.XII do 07.VI.2024
81110/1IC
NOTEĆ
Piła Gł. 05:03 - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Gł. - Włocławek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:46
81114/5IC
POBRZEŻE
Kołobrzeg 10:25 - Ustronie Morskie - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Ciechanów - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Fabr. 19:11
Zestawienie ważne od 03.VII do 01.IX
81114/5IC
POBRZEŻE
Kołobrzeg 10:26 - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Fabr. 19:11
Zestawienie ważne od 09.VI do 21.VI oraz od 02.IX.2024
81150/1IC
SŁUPIA
Kołobrzeg 22:03 - Ustronie Morskie - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Ciechanów - Warszawa Centr./Gd. - Skierniewice - Łódź Kaliska 06:40
81154/5IC
LAZUR
Ustka 14:02 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Ciechanów - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Fabr. 21:47
81154/5IC
LAZUR
Ustka 14:02 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew Iława Gł. - Ciechanów - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 20:25
81160/1IC
PARSĘTA
Kołobrzeg 14:32 - Ustronie Morskie - Koszalin - Białogard - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Włocławek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 01:33
81170/1IC
UZNAM
Świnoujście 22:06 - Goleniów - Szczecin Gł. - Kostrzyn - Rzepin - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:41
Zestawienie ważne od 26/27.VII
81170/1IC
UZNAM
Świnoujście 22:06 - Goleniów - Szczecin Gł. - Kostrzyn - Rzepin - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:41
Zestawienie ważne do 25/26.VII
8150/1EIC
POSEJDON
Kołobrzeg 15:40 - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Zach. 22:05
82100/1IC
STASZIC
Szczecin Gł. 11:38 - Wałcz - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Wsch. - Dęblin - Lublin Gł. 21:36
Zestawienie ważne od 24.III do 03.VIII i od 05.VIII.2024
82100/1IC
STASZIC
Szczecin Gł. 11:38 - Wałcz - Piła Gł. (14:45/15:19) - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Wsch. - Dęblin - Lublin Gł. 21:36
Zestawienie ważne 04.VIII.2024
82100/1TLK
STASZIC
Szczecin Gł. 11:38 - Wałcz - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Wsch. - Dęblin - Lublin Gł. 21:37
Zestawienie ważne do 23.III.2024
82102/3IC
WYCZÓŁKOWSKI
Szczecin Gł. 12:06 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Kielce Gł. - Radom - Lublin Gł. 23:05
Zestawienie ważne do 12.I.2024
82102/3IC
WYCZÓŁKOWSKI
Szczecin Gł. 12:06 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Kielce Gł. - Radom - Lublin Gł. 23:05
Zestawienie ważne od 13.I.2024
82104/5IC
GÓRSKI
Świnoujście 11:27 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Zawada - Hrubieszów Miasto 23:47
Zestawienie ważne od 25.VII
82104/5IC
GÓRSKI
Świnoujście 11:27 - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Konin - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Pilawa - Dęblin - Lublin Gł. - Zawada - Hrubieszów Miasto 23:47
Zestawienie ważne do 24.VII
8300/1EIP
Kołobrzeg 06:13 - Koszalin - Słupsk - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 13:56
8304/5IC
MATEJKO
Szczecin Główny 06:46 - Rzepin - Zielona Góra Gł. - Wołów - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 17:45
Zestawienie ważne do 25.I
8304/5IC
MATEJKO
Szczecin Główny 06:46 - Rzepin - Zielona Góra Gł. - Wołów - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 17:45
Zestawienie ważne od 26.I
8306/7IC
MALCZEWSKI
Kołobrzeg 12:30 - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Gliwice - Katowice - Kraków Główny 21:27
Zestawienie ważne od 22.VI do 02.IX
8306/7IC
MALCZEWSKI
Kołobrzeg 12:30 - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Gliwice - Katowice - Kraków Główny 21:27
Zestawienie ważne od 08.VI do 21.VI i od 03.IX
83100/1IC
ZAMOYSKI
Kołobrzeg 08:27 - Białogard - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Włocławek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Dęblin - Lublin Gł. - Kraśnik - Tarnobrzeg - Kolbuszowa - Rzeszów Gł. 20:40
Zestawienie ważne do 05.VIII i od 10.VIII
83100/1IC
ZAMOYSKI
Kołobrzeg 08:27 - Białogard - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Włocławek - Kutno - Sochaczew - Warszawa Centr. - Dęblin - Lublin Gł. - Kraśnik - Tarnobrzeg - Kolbuszowa - Rzeszów Gł. 20:40
Zestawienie ważne od 06 do 09.VIII
83102/3IC
CHEŁMOŃSKI
Świnoujście 13:12 - Szczecin Dąbie - Zielona Góra Gł. - Legnica - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Katowice - Kraków Główny 23:04
83106/7IC
MIECHOWITA
Piła Gł. 11:06 - Poznań Gł. - Jarocin - Ostrów Wlkp. - Kępno - Częstochowa Str. - Koniecpol - Miechów - Kraków Gł. 17:45
83150/1IC
KRAKOWIANKA
Kołobrzeg 09:40 - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Lubliniec - Kraków Gł. 19:44
83152/3TLK
LUBOMIRSKI
Kołobrzeg 06:44 - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 16:26
Zestawienie ważne do 30.III.2024
83152/3TLK
LUBOMIRSKI
Kołobrzeg 06:28 - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 16:26
Zestawienie ważne od 06.IV do 08.VI.2024
83156/7IC
JAMNO
Ustka 11:52 - Słupsk - Koszalin - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. 22:42
83170/1TLK
USTRONIE
Kołobrzeg 20:18 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Radom - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 08:30
Zestawienie ważne do 08/09.VI
83170/1TLK
USTRONIE
Kołobrzeg 19:45 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Radom - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 09:12
Zestawienie ważne od 22/23.VI do 01/02.IX.2024
83170/1TLK
USTRONIE
Kołobrzeg 20:18 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Radom - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 08:30
Zestawienie ważne od 02/03.IX.2024
83172/3IC
PRZEMYŚLANIN
Świnoujście 18:36 - Wysoka Kam. - Goleniów - Szczecin Gł. - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 08:12
83174/5TLK
WOLIN
Świnoujście 20:17 - Goleniów - Szczecin Gł. - Kostrzyn - Zielona Góra - Legnica - Wrocław Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice - Kraków Gł. 05:33
83190/1IC
BURSZTYN
Kołobrzeg 20:25 - Białogard - Piła Gł. - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Kutno - Łódź Chojny - Piotrów Tryb. - Częstochowa - Zawiercie - Trzebinia - Kraków Główny 7:09
83192/3IC
PODHALANIN
Szczecin Gł. 21:30 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Zabrze - Katowice - Czechowice - Dziedzice - Bielsko - Biała Gł. - Wadowice - Nowy Targ - Zakopane 09:27
8320/1EIC
OSTERWA
Szczecin Gł. 06:05 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Ostrów Wlkp. - Lubliniec - Gliwice - Katowice - Kraków Gł. 13:38
8328/9IC
GROTTGER
Kołobrzeg 10:51 - Szczecinek - Poznań Gł. - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Główny 23:31
8340/1EIP
Kołobrzeg 10:04 - Koszalin - Słupsk - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 17:56
84100/1IC
GWAREK
Słupsk 14:16 - Koszalin - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice 22:49
84102/3IC
SZYNDZIELNIA
Ustka 09:24 - Słupsk - Koszalin - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Kędzierzyn - Koźle - Rybnik - Bielsko - Biała Główna 19:56
84150/1IC
GWAREK
Ustka 13:52 - Słupsk - Koszalin - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. - Opole Gł. - Strzelce Op. - Katowice 22:49
8450/1EIC
FREGATA
Kołobrzeg 14:05 - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Warszawa Centr. - Zawiercie - Katowice - Tychy - Bielsko - Biała Gł. 00:21
85100/1IC
ALBATROS
Szczecin Gł. 18:20 - Koszalin - Słupsk - Gdańsk Gł. 22:46
Zestawienie ważne do 08.VI i od 21.VI do 01.IX.2024
85100/1IC
ALBATROS
Szczecin Gł. 18:20 - Koszalin - Słupsk - Lębork - Gdańsk Gł. 22:46
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
85102/3IC
ŻUŁAWY
Szczecin Gł. 15:22 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 22:27
Zestawienie ważne do 08.VI i od 21.VI do 01.IX.2024
85102/3IC
ŻUŁAWY
Szczecin Gł. 15:22 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 22:28
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
85104/5IC
BRYZA
Szczecin Gł. 13:24 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 20:42
Zestawienie ważne do 08.VI i od 21.VI do 01.IX.2024
85104/5IC
BRYZA
Szczecin Gł. 13:24 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 20:42
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
85106/7IC
GRYF
Szczecin Gł. 07:18 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 14:03
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
85106/7IC
GRYF
Szczecin Gł. 07:20 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 14:03
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
85108/9IC
STAŃCZYK
Szczecin Gł. 04:48 - Słupsk - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 12:03
Zestawienie ważne do 08.VI i od 22.VI do 01.IX.2024
85108/9IC
STAŃCZYK
Szczecin Gł. 04:48 - Słupsk - Lębork - Gdynia Gł. - Tczew - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 12:04
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
85110/1TLK
BORY TUCHOLSKIE
Kostrzyn 15:19 - Gorzów Wlkp. - Krzyż - Piła Gł. - Chojnice - Tczew - Gdynia Gł. 21:39
Zestawienie do 08.VI.2024
85110/1TLK
BORY TUCHOLSKIE
Kostrzyn 15:19 - Gorzów Wlkp. - Krzyż - Piła Gł. - Chojnice - Tczew - Gdynia Gł. 21:39
Zestawienie ważne od 09.VI.2024
8540/1EIC
CHROBRY
Szczecin Gł. 4:24 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. - Kutno - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Sopot - Gdynia Gł. 13:17
86100IC
BOSMAN
Kołobrzeg 16:28 - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Główny 22:26
86100IC
BOSMAN
Kołobrzeg 16:28 - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Główny 22:26
86102/3IC
SZKUNER
Słupsk 06:06 - Koszalin - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Główny 12:27
86104/5IC
SWAROŻYC
Szczecin Gł. 17:56 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Wrocław Gł. 22:19
Zestawienie ważne od 02.IX.2024
86154/5IC
SWAROŻYC
Kołobrzeg 15:02 - Goleniów - Szczecin Gł. - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Wrocław Gł. 22:19
86156/7IC
JAMNO
Ustka 11:52 - Słupsk - Koszalin - Białogard - Piła Gł. - Poznan Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:22
86160IC
MALCZEWSKI BIS
Kołobrzeg 13:25 - Białogard - Piła Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Główny 19:27
87100IC
STRZELECKI
Gorzów Wlkp. 14:26 - Skwierzyna - Międzyrzecz - Zbąszynek 15:52
87102IC
LUBUSZANIN
Gorzów Wlkp. 04:48 - Skwierzyna - Międzyrzecz - Zbąszynek 05:59
Zestawienie ważne od 23.III do 25.VII
87102IC
LUBUSZANIN
Gorzów Wlkp. 04:48 - Skwierzyna - Międzyrzecz - Zbąszynek 05:59
Zestawienie ważne od 26.VII
87102IC
LUBUSZANIN
Gorzów Wlkp. 04:48 - Skwierzyna - Międzyrzecz - Zbąszynek 05:59
Zestawienie ważne do 22.III
87172/3IC
PRZEMYŚLANIN
Ustka 17:51 - Słupsk - Koszalin - Białogard - Szczecinek - Piła Gł. - Poznań Główny 22:23
88100/1IC
ZAMOYSKI
Piła Gł. 16:54 - Trzcianka - Krzyż - Gorzów Wlkp. 18:38
88122/3IC
STASZIC BIS
Piła Gł. 13:20 - Szczecinek 14:38
88151IC
ROWOKÓŁ
Słupsk 07:56 - Ustka 08:17
88152/3IC
STASZIC BIS
Szczecinek 13:09 - Piła Gł. 14:22
9102/3EIC
ŁĘCKA
Łódź Fabr. 18:23 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:58
9104/5EIC
RUBINSTEIN
Łódź Fabr. 14:51 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 16:21
9106/7EIC
LEŚMIAN
Łódź Fabr. 14:22 - Skierniewice - Koluszki - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:57
9108/9EIC
JAGNA
Łódź Fabr. 10:50 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 12:21
9110/1EIC
TUWIM
Łódź Fabr. 08:23 - Skierniewice - Koluszki - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:01
91100/1IC
ŁODZIANIN
Łódź Fabr. 06:44 - Łódź Widzew - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:21
91130/1IC
ZOSIA
Łódź Fabr. 04:43 - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:36
Zestawienie ważne od 04.VII do 02.IX
91130/1IC
ZOSIA
Łódź Fabr. 04:43 - Łódź Widzew - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:36
Zestawienie ważne od 10.VI do 22.VI i od 03.IX
91132/3IC
KORCZAK
Łódź Fabr. 06:08 - Łódź Widzew - Skierniewice - Żyradrów - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 08:00